Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért lehet mostanában...

Mennyiért lehet mostanában megbizható telefont venni? ti mennyiért vettétek a telefonotokat?

Figyelt kérdés
rettenetesen sokallom a 4-500ezreket egy telefonra de szeretnék használható (nem laggol,fagy,nem irritáló egy idő után a mindennapi használata) készüléket venni...régen (5-6 éve) 100ezer körül vettem a telefonjaimat.ezek voltak azok amennyiért még belefértek de már egy viszonylag minőségi érzést nyújtottak.most 2023ban mennyire mélyen kell a zsebembe nyúlni egy normális minőségű telefonért?
2023. okt. 31. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
450ezres telefonom van. Megbántam, sokallom, semmivel nem ad nekem többet egy kicsit olcsóbbnál. De ettől függetlenül 250ezer alatt nem vennék telefont.
2023. okt. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Ez csak attól függ, hogy mire kell. Alapvető dolgokhoz 60E körül is van megbízható. Én nem fogok sokkal drágábban venni, mert felesleges.
2023. okt. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

főleg chatelek rajta de azt non stop úgyhogy viszonylag erős akkura lenne szükségem ami kibirja nap végéig

játszani nem játszom rajta

kamera annyira legyen jó hogyha nagyritkán fotózom valamit az azért ne legyen katasztrófa

most egy lg k42-t használok ami egyszerűen borzalmas.akad,állandóan újra kell inditani,eltünteti random a billentyűzetet....szóval nem is értem hogy kérhettek egyáltalan pénzt ezért...

2023. okt. 31. 08:48
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Mérd fel az igényeid, azt hogy neked mire van szükséged, nézd meg azt, hogy mi az ami ezt kielégítheti. A vételárnak fenntartott rovatban pedig ott lesz az az összeg ami válasz a kérdésedre.
2023. okt. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy Galaxy S20 Fe-m van és egy nagyon jó telefon. Nem akad, nem bugol, kiváló a kamerája. 200 alatt volt az ára anno. Én alap felhasználásra sem mennék egy A54 alá. Szerintem az az alap. Én elgondolkodnék a helyedben egy Galaxy S21 Fe-n. Ugyan az mint az elődje csak sokkal tovább kap támogatást és kapott egy frissebb procit. Én bátran ajánlom mert sok évig tudnád használni.
2023. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!