Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használtok Xiaomi 13 Pro mobilt?

Használtok Xiaomi 13 Pro mobilt?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok vele?

2023. nov. 3. 10:55
 1/4 anonim válasza:

Kb 1 hete vettem 1-t.

Nemtudom pontosan mire vagy kivancsi. De ugy dióhéjban:


Pro:


-szep kijelző (ltpo amoled (energiatakarekosabb)), nagy telefon nagy tarhelyel (512g/12ram+3)


-gyors telo 120hz


-jatekra szerintem megfelelő (android jatek vagy emulalas (ps1,ps2,switch) (mondjuk en nem ultra beallitasokat hasznalom, hanem csak high, igy annyira nem melegszik)


-vizallo (nem teszteltem), 120w toltes (20-30 p ha addig nem nyomkodod akkor 100ra tölt), vagy vezeték nélküli töltés



Con:

- pici input lag 1-2 alkalmazasnal

- picit talán tularazott (400k)

- neha ritkan elofordulnak grafikai torzulasok, de ezt egy app restartal orvosolható

- miui,a frissitesei picit kiszamithatatlanka (en ezert nem is frissitem a telot, szoval azokat meg internet csatlakozás előtt ki kell kapcsolni ha zavar)

nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Meg anny, ha folyamat használod naponta / másfél naponta kell tolteni (redditelsz, youtubozol)


Ha játszol, akkor 5-8 ora.

nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kamera szerintem elég jó képeket csinál (leica-s)
nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Pontosan ezekre a dolgokra voltam kíváncsi, mivel már olvastam a cukormázas irományokat a tesztelőktől, és most már igazi véleményekre is kíváncsi voltam a felhasználóktól.

nov. 16. 06:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!