Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régen a Telenoros (Yetteles)...

Régen a Telenoros (Yetteles) és Vodafoneos telefonokon volt szolgáltató logó bekapcsoláskor?

Figyelt kérdés
Mert amikor volt egy Telekomos telefonom, akkor beadott bekapcsoláskor egy fehér hátteret, aztán rózsaszínen fehér betűkkel egy T-mobile logó volt. Ilyen volt régen a Telenoros (Yetteles) és a Vodafoneos telefonokon is?

2023. nov. 3. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Az azért volt, mert az adott telefon Telekom saját márkás készülék volt.
2023. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, igen. Nem csak sajátmárkásnál. De a legjobban valóban a T szerette módosítani a telefonok szoftverét, annyira, hogy a gyári szoftverfrissítő program nem ismerte fel a telefont miután bedugtad a számítógépre - gondolom direkt, hogy ne frissítsd egy általános szoftverre ami talán nem is hálózatfüggő.
2023. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha független telefont vettél boltban (nem szolgáltatóst) akkor nem volt rajta Vodafoneos logo bekapcsoláskor.
2023. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt a Vodafone nak is valamilyen saját Márkás telefonja azokon is volt saját kezdőképernyő.

Akkoriban nem volt Telenor sem Yettel csak Pannon GSM az élvonal!!

2023. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1-es: A betöltőképernyőről beszélek.
2023. nov. 3. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Telekomnak és Vodának volt, illetve a Telenornak is láttam ilyet régen.

Akkoriban szinte MINDEN szolgálótól vett készülék "függő" volt, és az adott szolgáltató által módosított szoftver futott rajtuk.

2023. nov. 4. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt vodás lg, amin volt voda logó a bekapcsnál.
2023. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#1 És a neki zöldet adók részére:


A következő NEM saját márkás készülékekkel találkoztam régen


Sony Ericsson K510i / T-Mobile

Sony Ericsson W200i /T-Mobile

Sony Ericsson K770i / Vodafone

Sony Ericsson T290i / T-Mobile

Samsung SGH-X480 / T-Mobile

Samsung SGH-E250 T-Mobile és Telenor

Samsung S5230 / MINDHÁROM SZOLGÁLÓ


Ezen kívül láttam Nokiákat, LG-ket, de még néha androidos telefont is (NEM kizárólag "saját márkás", hanem pl.Samsung Galaxy S2), szolgáltató által módosított szoftverrel, melyben az indítóképernyőt, illetve az indítás dallamát is megváltoztatták a szolgáltató sajátjára.

2023. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!