Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért érdemes mobiltelefon...

Mennyiért érdemes mobiltelefont venni 2023-ban?

Figyelt kérdés
Ha az ember nem hasznalja se jatekokra,se komolyabb fenyképezesre, egyszerűen csak mindennapi teljesen átlagos felhasznalasra mint Facebook tiktok,chateles
nov. 4. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne vegyél gagyit. Ha veszel most kb 300k-ért egy samsungot, iphonet, google pixelt, ezek még 4-5 évig jók lesznek. Persze samsungból is az "s" szériát. Jobban megéri, mint venni egy szutykot és egy év múlval lecserélni
nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:
2023-ban?
nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez igény és pénztárca függő. Minden okostelefon tudja az általad leírt dolgokat 50-től 600 ezerig. Ha neked az is elég, ha csak eldöcög minden, akkor nyilván 50k-ért is van telefon. Ha meg szereted a jó teljesítményt és telik rá, akkor 600k-ért érdemes.
nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általános használatra a középkategóriát szoktam ajánlani. Pl. Samsung A34 vagy A54 (az A54 nem tud annyival többet, mint amennyivel többe kerül). 80-120.000 Ft körül már vannak egész jó készülékek.
nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Ha valami jót akarsz pl Samsungból felejtsd el az A szériát. S illetve Z széria az ami hosszú távon is jó marad
nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 100k-200k között.
nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!