Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lecseréltem a 10 éves S4...

Lecseréltem a 10 éves S4 telefonomat S21 FE-re. Pár gondolat eszembe jutott. Tisztába vagyok ezekkel dolgokkal. S4-gyel szeretném összehasonlítani ?

Figyelt kérdés
Miért nem bővíthető ? Miért nem adtak töltőt hozzá ? S4-hez hogy lehet adtak ? Hol van az értesítő LED ? Miért nem kivehető az akkumulátorra ? MI az a lyuk középen ? Mobilipar miért megy rossz irányba ? Miért nehéz a telefon ?

2023. nov. 5. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdező: minek vetted meg a Samsung Galaxy S21 FE telefont?
2023. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert az S4 már nem használható semmire.
2023. nov. 5. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd a Samsungot. Itt senki sem tud válaszolni ezekre xD
2023. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi? A Samsung már abban is másolja az Applet hogy nem ad töltőt? Úrstn!
2023. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért nem bővíthető, a Samsungtól kérdezd. Pár hülyeséget átvettek az Apple-től, bár mások is, pl. a töltő és a headset kihagyását, mondván, hogy többnyire úgyis van otthon legalább egy.

Az a lyuk a kamera, ma már szinte minden telefoné ilyen, vagy egy kis belógó "félsziget" (magyarul notch...). A cserélhető akku is nagyon ritka már, de sokáig is bírják. Azért nehéz, mert nagy, sajnos főleg erre van kereslet, de nem tegnap óta.

2023. nov. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!