Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vesz valaki aktivált...

Miért vesz valaki aktivált sim kártyát interneten mikor 500 forintért lehet kapni?

Figyelt kérdés
Az aki ilyen aktivált kártyát vesz dupla árért, az tulajdonképpen nem helyes úton jár? Ma voltam egy GSM-be a telómat szervízeltetem, és az előttem levő emberek mind ilyen aktivált simet vettek, nem néztek ki bűnözöknek.

2019. febr. 6. 22:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
🤔
2019. febr. 6. 22:17
 2/11 A kérdező kommentje:
Pl: itt: [link]
2019. febr. 6. 22:20
 3/11 anonim ***** válasza:

pont ezért, mert már aktivált


más nevén van, az adategyeztetésig jó lesz


pl. erről lehet hívogatni a rosszlányokat, asszony nem tudja meg

2019. febr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez komoly? 🤔
2019. febr. 6. 22:58
 5/11 Miss Endzsi ***** válasza:
Az ilyen sim kártyát a csalók szeretik megvásárolni.
2019. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
41%
Ez neked csak problémát okoz, mert eleve nem tudod mikor kell adategyeztetésre menni vele, amit te nem tudsz megcsinálni, meg nem tudsz semmilyen ügyet intézni vele. Ezt vagy csalók veszik vagy akiknek nincs bejelentett címe, nincsenek okmányai.
2019. febr. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"nem néztek ki bűnözöknek."

A bűnöző kinézet csak sztereotípia.

Nem mindig néznek úgy ki, mint a Dennis a komisz című filmben.

[link]

Ó szerinted venne ilyen simet?

2019. febr. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom 🤔🤔🤨
2019. febr. 7. 07:17
 9/11 A kérdező kommentje:
Sztem nem 🤔🤔
2019. febr. 7. 07:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Vannak olyan mobilboltok ahol meglehetősen sok régi-nem okostelefon- "kapható"...stabil,visszajáró vevő aki csak egy "dobós"telefont szeretne.Egyszerű mobil+pult alól SIM 5000...már a harmadik utcasarkon a konténerben a készülék a kártya meg széttörve a csatornalefolyóba dob.

Mindazonáltal ez NEM minden vevőre vonatkozik.

2019. febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!