Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig müködnek normálisan az...

Meddig müködnek normálisan az oppo telefonok?

Figyelt kérdés
Valakinek van erről megbízható információja vagy tapasztalata?
2023. nov. 5. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A testvérem karácsonyra kapott egyszer egy oppo telefont ,pontosan egy évig bírta,nem volt terhelve,csak használva volt mint egy telefon. és pontosan egy év után tönkre is ment. szervizben is volt de rá egy hónapra feladta. nemtudom már pontosan mi volt a baja. talán az akksijával volt valami .
2023. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem jelenleg oppo van, másfél éve vettem és elképesztően stabilnak és fürgének hat pedig minden nap gyorstöltővel töltöm. Kiváncsi vagyok meddig fogja bírni, remélem még legalább ugyanennyi ideig.
2023. nov. 5. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyjából 1 hónap múlva lesz 1 éves a Find X5 öm és eddig ugyan olyan jó mint új korában. Jöhetne már az Android 14 rá
jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!