Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb 10 hónapja elvesztettem...

Kb 10 hónapja elvesztettem valahol a samsung telefonom, talán a lakásban lehet valahol de nem biztos szerintem teljesen le lehet merülve, valamilyen alkalmazás van rá, vagy imei szám alapján meg tudnám találni?

Figyelt kérdés
2023. nov. 6. 05:26
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Barmifele alkalmazas csak akkor mukodne, ha letoltened a telora. Igy, teljesen lemerulve nem igazan fogod telon keresztul megtalalni.
2023. nov. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Installáld a "rendrakás" appot és futtasd le!
2023. nov. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
ilyen állapotban esetleg fémkeresővel tudod megtalálni.
2023. nov. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

"és futtasd le!"

Háromszor legalább!

IMEI alapján menni fog. A dobozán lévő számot összehasonlítod a telefonon lévővel és így biztosan tudni fogod, hogy a kérdésben szereplő telefont találtad meg és nem a 5 évvel ezelőtt elhagyottat.


Honnan veszik az emberek ezt az IMEI számos örültséget? Még a rendőrség sem képes megtalálni egy telefont IMEI alapján. Lásd VVFanni ügy. 6 év után sem tudják merre járt a gyilkos telefonja és még az FBI sem tudta lekövetni.


IMEI alapján annyit lehet tudni hogy melyik antennához csatlakozott a telefon. Ami lehet egy 100m-2km sugarú kör.

2023. nov. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10 hónap alatt egyszer se hiånyzott telefonod .
2023. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem
2023. nov. 6. 14:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan jött ez az ötlet, hogy 10 hónapon át működik a telefonod?
2023. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mert szerintem csak a semmitől (kivéve ha nem az utcán hagytam el) működik
2023. nov. 6. 19:20
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

El kell hogy keserítselek, de 10 hónap alatt akkor is képes egy akkumulátor lemerülni ha a kapcsaira nincs kötve semmi.

Mivel a telefon nem volt leválasztva, így valamennyi fogyasztása volt. Vagyis 10 hónap alatt tutibiztos, hogy lemerült annyira, hogy az akku védelme lekapcsolt.

2023. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!