Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb ujjlenyomat...

Melyik a legjobb ujjlenyomat olvasó telefonon?

Figyelt kérdés

amelyiknek a telefon oldalán van én abban nem annyira bizom, mert csak egy kis részét olvassa be az ujjlenyomatnak. és igy még könnyebb bejutni annak akinek csak egy kicsit is hasonlit az ujjlenyomatja. szerintem

ezért jobb ahol hátul van mert ott többet kell hogy beolvasson, és nem elég neki csak egy kis része


nov. 11. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az oldalsó is elég ahhoz, hogy megkülönböztesse az ujjadat a többitől.
nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb olvasó sem olvas be nagyobb részt. Azért nagyobb, hogy könnyebben megtaláld.
nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Mert szted statisztikailag mennyi az esélye annak, h vkinek annyira hasonló ujjlenyomata legyen a tiedhez, h az ujjlenyomat érzékelő ne tudjon különbséget tenni akár csak egy kos részletből is? Elárulom: sokmilliárd az egyhez. Mi az esélye annak, h esetleg van a Földön valaki, akinél bejön ez a kis esély és ő épp a te telefonodat akarja majd felnyitni? Te sem gondolod komolyan, h ez reális lehetőség xD
nov. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de az az oldalán csak egy kis vékony csikot olvas be, ami a hátulján van az keres és szélesebb.
nov. 11. 15:08
 5/9 A kérdező kommentje:
kerek*
nov. 11. 15:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan érzékelő van mindegyikben.
nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elég, ha a gazdi ujját felismerje
nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kijelző alá épített nagyon nem szerencsés megoldás. Legfőképp mivel amúgy is gyengébb ez az optikai megoldás, másrészt pedig még az üvegfólia nagymértékben csökkenti a pontosságát és a gyorsaságát. Fólia nélkül meg kész öngyilkosság ma telefont használni. Nekem ilyen van. Jó, de nem elég pontos és nem elég gyors.


A hátsó nagyon rossz helyen van. Így az oldalsó nyert. Ugyanolyan pontos és azonnali, mint a hátsó, de mindig elérhető helyen van.

nov. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az oldalsó a nyerő.
nov. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!