Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt már, hogy vettek egy...

Volt már, hogy vettek egy sokkal jobb telefont a régi helyett és nehezen szoktàtok meg?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után szoktátok meg?
nov. 11. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
A mai napig nem tudtam feldolgozni.
nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Pontosan miről váltottál mire? Gondolom android meg android között nincs különbség, vagyis az enyémek között nem volt, max nagyon minimális. Mikor iOS-re váltottam az egy kicsit fura volt, de nem volt különösebb bajom az átállással.
nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egy közel öt éves Huaweit cseréltem le egy Samsungra.

Nekem ez is elég nagy váltás volt, de szerencsére 1-2 hónap alatt kitapasztaltam

nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Pontosan miről váltottál mire? Gondolom android meg android között nincs különbség"


Azért Android és Android között elég nagy különbség tud lenni, egy kevésbé rutinos felhasználónak. Egy rutinosnak meg az Android meg az iOS is egy kutya, semmi lényeges különbség nincs köztük.


Kérdező: maximum pár hét alatt megszokod, nyugi. Ez is egyfajta tanulás, nem kell félni tőle.

nov. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

"Pontosan miről váltottál mire? Gondolom android meg android között nincs különbség"


Ez butaság. Bőven akadhatnak különbségek ha nem két stock Android rendszerű készülékről beszélünk. Például a Samsung teljesen más mint mondjuk egy Google vagy Huawei, főleg az átalag felhasználónak. Egy Google meg Motorola között pedig alig van különbség.

nov. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

pontosan jol írtad 5 vålaszolo .


kėrdezö milyen márkårol milyen márkára våltotål ?

nov. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy telefonon mit kell megszokni?

De tényleg... miiit?

nov. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Soha. Minden új telómat imádtam az első pillanattól kezdve. Köszönhetően annak, hogy körültekintően választok mindig.
nov. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazából egy Samsung A41-et cseréltem A54-re. Tehát nem nagy az oprendszeren a változás, hanem a méret meg hogy másképp szól a hangszóró, másképp rezeg meg ilyenek. Ennek olyan a hangszórója mintha ciceregne hívás közben pedig új telefon. A régivel jobb volt telefonálni.
nov. 12. 09:38
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Hát egy alsó kategóriás samsung után egy másik alsó kategóriás saumsung tényleg nagy megszoktás igényel... :D
nov. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!