Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb, az...

Melyik telefon a jobb, az iPhone 14 Pro Max, vagy az iPhone 15 Pro Max?

Figyelt kérdés
Melyik telefon a jobb, az iPhone 14 Pro Max vagy az iPhone 15 Pro Max? És melyiket vegyem meg? Pro és kontra? Te melyiket veszed meg? Jöhetnek vélemények is, és össze hasonlítások is.

nov. 11. 18:51
A kérdező szavazást indított:
iPhone 14 Pro Max.
iPhone 15 Pro Max.
Egyik sem.
13 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Egyik se inkabb legyen egy androidos telefon.
nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Első válasz íróhoz a kérdésem? Miért? Ki próbáltad már az iPhonet? Vagy csak poénból írtad? Használtál már egyáltalán iPhonet?
nov. 11. 19:07
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Iphoneom ugyan még nem volt de 1 éve volt egy ipadem és azutan en szerintem kimondható, hogy inkabb android.
nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Én is android párti vagyok, mert SZERINTEM! az Apple egy szutyok, de ha mindenképp IPhone, akkor az újabb. Azért, mert jobb a kamerája, a processzora erősebb, USB 3.2 van rajta, ha jól tudom, és tovább támogatja az Apple szoftveresen, mint a 14-et, tekintve hogy újabb.
nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem a 14 a némító kapcsoló miatt.
nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

6 õk legalább próbálnak kompenzálni, de te olyan beképzelt vagy, hogy azt hiszed, bármelyiknél egy fillérrel is többet érsz.

Közben leírod, hogy „mászaki analfabéta“.


Meg te ugye mûszaki zseni vagy, mert tudsz játszani az összekukázott pc-den. 🤣

nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Én a 15-ös szériát választanám az USB-C miatt. Nincsen problémám a Lightninggal, de egy csomó lehetőséget megnyit az USB-C (másik készülék (pl. fülhallgató) töltése), illetve az sem lenne hátrány számomra, ha az óra kivételével mindenhez (telefon, tablet, Powerbank, fülhallgató stb.) elég lenne egy kábel.
nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

"Egyik se inkabb legyen egy androidos telefon."


Látszik hogy nem értessz a telefonokhoz. Semmi értelme egy kalap alá venni hogy Android. Abban benne van a szutyok Cubot meg Vivo és benne van a Google Pixel. Teljesen más kategóriák. A Samsungról meg ne is beszéljünk. Szóval te inkább ajánlanál egy átlag Android telefont (az átlag a kínai alsókategóriás szutykokat jelenti) a felsőkategóriás 14 Pro Maxhoz képest. Én a kettő közül a 15 Pro Maxot venném az USB C és a jobb zoomkamera miatt. A kényelmesebb fogás sem utolsó.

nov. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
5-ös válasz írónak! "Szerintem a 14 a némító kapcsoló miatt." Az iPhone 15 Pro Max-on, a némító kapcsoló helyett programozható gomb van! Amit akár alap funkcióként is, az az némító gombként is használható. Mert némító gombként is programozható! Tehát tökre ugyan az mint a 14 Pro Max. Csak annyival többet tud a 15 Pro Max hogy programozható a bal oldali leg felső gomb. Lehet némító gomb is, de akár zseb lámpa kapcsoló gomb is, vagy akár kamera gomb is! Tehát ennyivel többet tud a 15 Pro Max, mint a 14 Pro Max. Szóval 1-0 az iPhone 15 Pro Max javára!
nov. 12. 09:52
 10/10 anonim ***** válasza:
8%

„ Látszik hogy nem értessz a telefonokhoz.“


Te meg az igeragozáshoz. Mi az, hogy „értesssz“? Szelel a fejed, de süket?

nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!