Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mióta van meg a mobilhívószámo...

Mióta van meg a mobilhívószámod, esetleg mikor szoktad lecserélni?

Figyelt kérdés
nov. 12. 05:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

8 éve van a mostani, de 2001 től van mobilom.

Ez a 3. mobilszámom, az elsőt megvettem 2001 ben, az ment 2010 ig, majd előfizetesre váltottam, de az nem az én nevemen volt, majd amikor az előfizetéses megdrágult, mondtam, hogy nem használom tovább, akkor új kártyát vettem.

De, amúgy ha nem lett volna muszáj, az eredeti első számom lenne.

nov. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe sem jutna lecserélni a számom.

Szerencsére ma már lehetséges a számhordozás szolgáltatóváltáskor is, szóval ez sem lenne rá ok.

Egyébként nem tudom pontosan, mióta van mobilom, de biztos, hogy 20 évnél régebben.

nov. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Az első mobilom már 2000-ben megvolt, akkor született az első gyermekem, van egy fénykép a kórházban a baba az ágyon, mellette a telefon majdnem akkora a képen mint az újszülött 😊😅

Az első számom nagyon sokáig megvolt, ragaszkodtam hozzá 20 éven át, nemrég egy szolgáltató váltás miatt új számom lett. Némi kellemetlenséggel járt. Nyilván megtarthattam volna a régit, de ennek inkább lelki okai voltak, hogy új számot akartam, így kisöpörtem az életemből azokat az embereket, akik feleslegesek voltak, az új számot azoknak adtam meg, akik fontosak.

nov. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
az egyik sim kårtya 10+ ėves másik 3 ėves kėt sim kårtyás a telefonom .
nov. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Talán 10 évig is megvolt az első. Aztán kimentem Németországba 10 évre, akkor persze megszüntettem. Mikor hazaköltöztem, próbáltam a régit visszakérni, de azt mondták nem lehet. Azóta, 3 éve van új számom.
nov. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Csak véletlenül tudom, hogy nemrég múlt 21 éves, mert van mihez kötnöm azt, amikor lecseréltem.
nov. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Kb. 15 éve van meg ez.
nov. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2003-tól van. Ez az első és nem tervezem cserélni.
nov. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A mostani 2 éve. Előtte volt 4 évig egy számom. Azelőtt kb 7 évig egy másik és azelőtt volt az első számom kb szintén 7 évig.
nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

22 éve.

Minek cserélném?

Ez a második számom. Az elsőt sem akartam cserélni, de nem lehetett megoldani máshogy a céges flottás dolog miatt. Akkoriban még nem volt számhordozás, meg semmi ilyesmi, úgyhogy lett egy új számom, a régit ami 1999-től volt meg, azt megszüntettem.

nov. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!