Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7, iPhone 8? Ne vegyek...

IPhone 7, iPhone 8? Ne vegyek ilyet? 😐😪

Figyelt kérdés

A sztori röviden annyi, hogy még a dinók korában szüleimtől kaptam használtan egy iPhone 4-et. IMÁDTAM, mert olyan mini volt, pont elfért a kezemben.


5-6 évig használtam, teljesen szilánkosra tört. Ezért váltottam, kaptam ingyen a Telekomtól egy Huawei Y5-t. Az egyetlen dolog amit szerettem benne, hogy ingyen volt..

Elromlott így 4 év után.


Az ingerküszöböm telefonra a 80e forint. Ennél többet még veletlenül sem szánok telefonra.

De visszasírom azt a kis iPhone 4-t.



Amire használom: Viber, Whatsapp, Tinder, hírek olvasása a bögészőben, busz menetrend csekkolás, munkahelyi chates kommunikáció ovlasása (MS Teams) és heti 1x készítek egy szelfit 😊

Erre nem alkalmas az iPhone 7 vagy a 8?


nov. 12. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Inkább használtan 12
nov. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Azzal két bajom van:

1. nagy

2. bőven 150e körül van.. ez duplája annak, amit én rászánok!

nov. 12. 10:32
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Az üzemidő siralmas, az a fő gond velük.

A kamera nem valami sokoldalú és nem feltétlen felel meg a kor elvárásainak.

Nincs széleslátószögű, sem optikai zoom stb. illetve gyenge fényviszonyok mellett rendre elvérzik.

iPhone 11 Pro-t vennék a helyedben, egyrészt az nem olyan nagy, másrészt nagyon jól felszerelt telefon.

nov. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

[link]

Ja és itt néznék szét.

nov. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Már semmiképp ne vegyél 7-es, vagy 8-as IPhoneokat, pláne nem 80-ért. Nézd meg a 2020-as IPhone SE-t, vagy a 2022-es Iphone se-t használtan, hátha kifogsz egy olyat, amely megfelel neked árban. Vagy azzal is van valamilyen gondod?


Amúgy ismerős az érzés, amiről a leírásban írtál, én is visszasírom a régi Huawei P20 telefonomat, az nagyon jó volt! De eltörött.

nov. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

SE 130+ e

11 Pro 150e

nov. 12. 11:10
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
iPhone 8+ vagy X/XR/XS. Mindegyikben van optikai stabilizátor, széleslátó, és portré mód. Viszont ezek közül egyik se fog jövőre új iOS-t kapni. Talán az XS/XS Max a 4gb ram miatt és a mai napig erős proci miatt.
nov. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

8+ : [link]

X: [link]

XR: [link]

XS: [link]

nov. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

Nem igaz hogy az SE 2020 130+k. Újonnan lehet de én pl a sajátom kb 2 éve vettem 90k ért, úgy hogy patika állapotú volt, ma is azt használom. Ennyi pénzből iPhone-ból csak használtban tudsz gondolkodni… viszont pl SE 2020-ból tényleg lehet 80-90k ért már nagyon jót találni (de szerintem már olcsóbban is)

Pl.: [link]

nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

ip 11 is van 80-ért: [link]

11 pro-ból egyet találtam, de annak repedt a kijelzője.

nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!