Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy M13 érdemes...

Samsung Galaxy M13 érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok.

Érdeklődni szeretnék,hogy van-e valakinek tapasztalata (Samsung Galaxy M13) típusú telefonnal kapcsolatban? Jól működik? Érdemes megvenni?


nov. 12. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szürkeimportból biztosan nem vennék telefont.

Honor 90 Lite 5G-t nézném még a helyedben, szolgáltatónál egész előnyös árak mellett behúzható.

nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
49%
A honor egy kínai szutyok.
nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

#2.10 éve a piacon vannak, a Huwei almárkának indult és teljesen önállóvá nőték ki magukat a szankciók miatt.

Hadd ne kelljen őket bemutatni, amikor a Realme, Oppo és társai is bőven ajánlottak úgyszintén... (azok is egy vállalathoz tartoznak)

nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
32%

#3


A Huawei is ugyanúgy egy rakás szemét.

nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor milyen jó minőségű közép kategóriás telefonok vannak kb. 60 000-ig? (Kamasz lányomnak lenne).

nov. 12. 15:12
 6/14 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi Note 12 bőven jó szerintem.
nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszokat!
nov. 13. 18:00
 8/14 puritan ***** válasza:

Ha középkategóriás telefont szeretnél venni, akkor duplázd meg a keretet. 60 eFt alatt inkább alsó kategóriát kapsz.


Nekem hosszú évekig középkategóriás Xiaomi telefonjaim voltak, és még most is az lenne, ha nem tapasztaltam volna, hogy ahogy telt az idő, egyre gyengébb lett a telefonjaik minősége. Bosszantó hibákat hagytak a telefonokban, amivel együtt lehet élni, de rendkívül idegesítőek voltak. Ezért váltottam Samsungra. Nem mondom, hogy az A52s-nek nincs hibája, de lényegesen kevesebb, mint az előd Xiaominak. Pl. a Samsung ugyanakkora akkuból lényegesen hosszabb üzemidőt tud kihozni.


Szóval az M13 egy kamaszlánynak akár meg is felelhet. Én azt venném figyelembe, hogy korábban milyen telefonja volt, és ahhoz képest az M13 semmiképpen ne legyen visszalépés.

nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem rossz az M13, de még ennyi pénzért is nagyon átlagos!

60 ezer Ft-os maximummal például a Motorola Moto G32 sokkal jobb, de ahogy már előttem is írták, a Xiaomi Redmi Note 12 a legjobb!

nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És az M13 van annyira jó, mint pl.: egy A12?
nov. 22. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!