Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Attól, hogy elrejteni a...

Attól, hogy elrejteni a számom, van rá mód, hogy a másik fél mégis lássa? (Pl. telefonos csalók)

Figyelt kérdés

Sok hívást kapok mostanában ismeretlen, de nem rejtett, magyar számokról.


Nem várok semmit, de persze bárki kereshet. Nem szeretnék semmi fontosat sem elszalasztani. Mivel általában munkaidőben hívnak, nem tudom felvenni. Online tudakozóban sehol sem találom az adott számokat, max annyit, hogy 1x-2x már mások is keresték ezt a számot, de nincs semmi értékelés vagy hozzászólás.


Manapság vonakodok ismeretlen számokat visszahívni. Ha esetleg elrejtem a számomat, úgy biztonságosabb visszahívni őket, vagy egyszerűen hagynom kéne az egészet?



nov. 14. 15:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Elrejtem* ez a hülye autocorrect... 🙄
nov. 14. 16:14
 2/4 anonim válasza:
hagyd az egészet!
nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Neked meg az internet nem való, meg az emberekkel való kapcsolatfelvétel sem. Maradj inkább továbbra is a pincédben.


Vagy esetleg írd már le nagyokos, hogy mit csináljak! :)


Rászálltak a számomra a csalók. Néha meg muszáj felvennem ismeretlen, nem rejtett számnak, mert ezerszer előfordult már, hogy fontos dolog miatt kerestek. Visszahívni inkább nem szoktam, esetleg megnézem, WhatsApp-on lehet-e a számról találni valamit.

nov. 19. 07:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod visszahívni a hívót, akkor ne hívd vissza, ennyi a megoldás.
nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!