Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell módosítani az MVM...

Hogyan kell módosítani az MVM applikációnál a személyes adatokat?Törölni kell az egészet?

Figyelt kérdés

#adatomódosítás #Mobiltelefon applikáció
nov. 17. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"a Felhasználási helyeim menüpontban bármikor átnevezheti felhasználási helyét és módosíthatja a típusát (pl. nyaraló, bérlők stb.). Ez nem jár szerződésmódosítással, a felhasználási hely átnevezése csak az online ügyintézési felületre és az MVM Next appra vonatkozik. "

[link]


"Az online ügyfélszolgálatunkon és az MVM Next mobilappban, a Beállítások menüpontban, a Számlabeállításokra, az adott felhasználási helyet kiválasztva, a Papírszámla-beállításokra kattintva módosíthatja a számlázási címét."

[link]

nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem a névvel lenne gondom.Én diktálok,én fizetem a számlákat,de nem az én nevemet van a szerződés.Haláleset miatt új szerződést kellett kötni,de a mobilapplikációban maradt a régi név.Nem látom a számlákat sem.
nov. 17. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:

"Haláleset miatt új szerződést kellett kötni,"

Ajjaj, az már átírás, az körülményesebb:

[link]

ha úgy maradt, akkor vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal és jelezd feléjük a problémát.

nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!