Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wifi hívás, mit jelent és...

Wifi hívás, mit jelent és miért jó ez nekem?

Figyelt kérdés

Iphone készülékem van (15 pro) és feldobta lehetősségnek hogy a vodafone támogatja ezt és be tudom kapcsolni.


Miért jó ez nekem? Egyáltalán mi ez a gyakorlatban?


Vodafone free csomagom van ( belföld, külföld is "ingyenes" és korlátlan) Miért jó nekem ha Wifin hívhatok valakit ha így is ingyenes?


Illetve másnál is be kell kapcsolva lennie hogy legyen értelme?



nov. 18. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

1.: Google kereső


2.: Sokadik ilyen kérdés már itt


3.: A WiFi hívás lényege az, hogy ahol nincs normál térerő, de van wifi, akkor arra csatlakozva is tudsz normál telefonhívást indítani/fogadni, mintha lenne térerőd. Az ilyen hívás díja megegyezik a csomagodnak megfelelő tarifával.

nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért jó, mert nem mindenhol van jó térerő. Így meg wifi segítségével jobb a vonali kapcsolat, nem szaggat, tisztább a hangzás. Nyilván nem mindíg van ennek jelentősége. De ez egy ingyenes szolgáltatás, semmibe nem kerül és neked max előnyöd származik belőle. Másrészt meg a telefon tarifád vonatkozik ugyan úgy a wifis hívásra is. Ha 10 forint / perc alapon hívnál, akkor is a funkció bekapcsolása ami ingyenes, nem maga a hívás, az ugyan úgy számlázva lenne.


Másik félnek nem kell, hogy bekapcsolva legyen a funkció, hiszen ez csak téged érint, ha hívsz. Ellenben hívás fogadásnál is segíthet ez a funkció, nem csak indításnál.

Tényleg jó és hasznos. Ellenben ritka mikor nagy szükség lenne rá, de ingyen, tárhelyet és semmi egyebet nem igényelve miért is ne kérné az ember??

nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó ez neked mert olyan helyen is tudsz telefonálni (hívást indítani v fogadni) ahol nincs térerő. (pl pincelakás, eldugott völgyben laksz stb)
nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !! Igen így értem valóban hasznos dolog (bár nem nekem)
nov. 18. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom még sose kellett taxit hívnod a borospincéből mert már nagyon tántorogsz és nem vezethetsz. :-)
nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem , antialkesz vagyok viszont szerencsejátékfüggő így majd akkor lesz számomra hasznos ha a borospincébe fogadnom kell és csak telefonon fogok tudni távfogadni
nov. 18. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedro elmondja neked néhány tőmondatban:

[link]

Kapcsold csak be!

nov. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!