Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Air Pods éri meg?

Melyik Air Pods éri meg?

Figyelt kérdés
Air pods vásárlás előtt állok. Kíváncsi lennék a saját véleményeitekre, tapasztalataitokra, hogy a sima 2, 3 vagy a 2 pro érné meg a legjobban? Van-e akkora minőségbeli különbség a 2 pro javára, hogy megérje az a pár 10K forint pluszt?

nov. 20. 20:38
 1/7 anonim válasza:
33%
Semelyik, de gondolom nem ilyen tanácsot vártál. Ha muszáj, akkor a legolcsóbb a legjobb választás.
nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Iphone felhasználóként, úgy hogy bőven lenne rá pénzem is teljesen pénzkidobásnak érzem. Tudom, nem erre a válaszra vártál, de akármelyik Air Pods árának tördekéért kapsz hasonló (vagy jobb) minőségű fülhallgatót.
nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Morzsi007 ***** válasza:
60%
A sima Airpodsok nem gumiharangosak, félig nyitott kialakítás, nincs aktív zajszűrés, a Pro hallójáratba dugható gumiharangos változat, zárt kialakítás és van aktív zajszűrés is. Hol szeretnéd használni és melyik számodra kényelmesebb, pl zajos környezetben jól jön a zajszűrő, de irodában jobban szerettem a sima Airpods-ot.
nov. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

nekem egy sima airpods van és teljesen jó

nem szeretem a gumiharangosat mert hosszú távon fáj tőle a fülem mindegy mekkora a harang mérete

nem mondanám hogy ugyan ilyen hangzást kapok olcsóbban de szerintem megéri

nov. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is sima airpods 3-am van. És nekem tökéletesen meg felel.
nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is irodában dolgozom, de nálunk mindig hangzavar van. plusz a rádió is megy :D Hangzásban észlelhető jelentős különbség ami megérné a felárat?
nov. 21. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
5-ös voltam? Hogy miért kell egy véleményt le pontozni? Erre adjon már valaki választ! És igen nekem az Airpods 3 is bőven meg felel.
nov. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!