Yettel vs. Telekom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Yettelről szeretnék véleményeket kérni, avagy Yettel vagy Telekom! :)


Telekomról váltanék, mert az utóbbi időben rosszabb lett a térerő, sebesség, illetve a hálózat elérhetősége.


Teszteltem néhány napig Yettelt egy prepaid kártyával, ott szárnyal az 5G is, de kérdésem az lenne, akik huzamosabb ideig használják milyen?


+ A Telekomnak az ügyfélkezelése is megromlott sajnos, a vezetékes szolgáltatásról meg ne is beszéljünk…



#Telekom #Yettel #Melyik mobilszolgáltató a legjobb #Yettel vs. Telekom #Yettel vagy Telekom
2023. aug. 7. 18:57
1 2
 1/19 anonim válasza:
65%
Én is a Yettelre szavaznék, ugyanúgy Telekomról váltottam. Nem egy elmaradott zsákfaluban élek, mégis 10ből 9szer megszakadtak a telefonbeszélgetéseim vagy átváltott E-re a mobilinternet. Yettellel semmi ilyen probléma.
2023. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Yettel se sokkal jobb egyébként. :) Ott is folyamat térerőn problémák vannak.
2023. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%
Yettelnél sincs rendesen térerő, pedig nem kihalt helyeken járok.
2023. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
29%
Nem értem miért lettem leszavazva amikor csak a saját, valós tapasztalatomat írtam le. :'D
2023. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én Yetteles vagyok, szoktam utazni országon belül többnyire vonattal + Pesten belül is sokat ingázok, eddig még nem voltam olyan helyen ahol egyáltalán ne működött volna, a sebességgel sincs probléma.
2023. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#4-es! Köszi a választ, ment a zöld! Szerintem ahogy olvasom, sokkal jobb a Yettel, de majd kiderül!;)
2023. aug. 7. 21:01
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Nekem mindig is T volt, feleségemnek Yettel (Pannon, Telenor, etc.). Egy ideig volt mindkettőnknek Vodafone is másodtelefonnak, na az mindkettőnél sokkal rosszabb, ellenben ez a kettő között mostanáig nem volt lényeges különbség. Most van, mert a T sokkal gyoesabban halad 5G lefedettségben mintva Yettel, a lakhelyünkön is csak a T-nek van, és egy rakás helyen így van.
2023. aug. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk csak Telekom van, Yettel nincs, Vodafone is csak az ablakban működik ha szerencséd vab.
2023. aug. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett a yetel, csak kbszott drága lett.
2023. aug. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#7-es! De a Telekom 5G az sajnos sebességben olyan mint a 4G, spóroltak ezért nem igazi 5G van nekik…
2023. aug. 8. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!