Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone telefonon,...

Apple Iphone telefonon, hogyan lehet a biztonsági értesítéseket visszahívni?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy Google biztonsági értesítés üzenetet. Valaki a google fiókomba belépett, mutatott egy Windows eszközt, a helyet és egy másik gmail e-mail címet.


Nem bot, nem hekker.


Valós keresztnév és vezetéknév akit egyébként ismerek, és ez az e-mail címe. Azt mondja nem ő volt.

Az exem feltörte a másik e-mailem és törögetni próbálja a kedvesem FB-ját valaki. Rendőrséghez nem látnám értelmét fordulni.

Szeretnék utánajárni ki ez. Magánnyomozót fogadjak?


Megkérdezte, hogy én voltam-e erről az eszközről.


Szerettem volna képernyőképet készíteni, de sajnos elnyomódott és eltűnt az értesítés. Beléptem a google fiókomba ott törölve vannak az elmúlt 28 nap értesítései és ez az eszköz is amiről az értesítés jött. Írtam a google-nak, de még nem válaszolt.


A telefonomból valahogy vissza tudom keresni ezt az értesítést? Ezt menti valahova?

Ha valaki tud ebben segíteni, annak köszönöm szépen a segítséget.



#Google fiók #Belépés google fiókba illetéktelenül #Google biztonsági értesítés visszakeresése #Iphone értesítéseinek visszakeresése
nov. 21. 16:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!