Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt a telefont érdemes innen...

Ezt a telefont érdemes innen megrendelni vagy inkább újonnan vegyem?

Figyelt kérdés

[link]


nem tudom mennyire jo ha innen veszem de jelentősen olcsóbb igy ha erről az oldalról is újszerű készüléket kapok akkor tökéletes. szoval kinek milyen tapasztalatai vannak az oldallal?



nov. 21. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Én kb 15 éve használtan veszem a telefonokat, 1-2 éves modelleket sokszor kevesebb, mint fele annyiért megkapod és soha nincs semmi bajuk, talán 1-2 mikrokarc itt-ott, de azt meg te is ráteszed pár hét alatt, szerintem a Földet is jobban kíméljük a használt műszaki cikkek vásárlásával. Ezt az oldalt nem ismerem, de nagyon kedvező áron kínálják a telefonokat.
nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1, megkérdezhetem te honnan szoktad venni használtan?
nov. 22. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!