Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Két telefon közül melyik a...

Két telefon közül melyik a jobb? A kevesebb ram miatt ockodok a apple-től. Mennyire észrevehető s kevés ram?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy


[link]


nov. 22. 19:00
 1/9 anonim válasza:
35%
Én az átlagon felüli intelligenciámmal hamarosan az adósok börtönébe kerülök, más meg full analfabéta és mégis telik neki egy autó árába kerülő telefonra. A jóisten áldjon már meg, legalább használd azt a kibszott autocorrectet. Ódzkodik és nem "ockodik", te phasz.
nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Egy Honort bármikor kenterbe ver egy iphone.
nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1 egyetlenegy elírt szóból sokra tudsz ám következtetni, gratulálok neked. Miben nyilvánul meg az átlagon felüli intelligenciád? Ismered Petőfi életét? 😉


2 a kevés rammal mire lehet számítani?

nov. 22. 19:48
 4/9 A kérdező kommentje:
1 és képzeld el, tavasszal születik a gyerekem, s lecserélem az autóm Lexus RX 450h-ra is 😉
nov. 22. 19:56
 5/9 A kérdező kommentje:

1 de plusszba hozzá teszem, a házat most újítottam fel, még a tető hátra van.

Az elmúlt két évben a nyári konyha le lett kompletten szigetelve,. fürdőszoba, 1 szoba, nappali, konyha lett kialakítva+1 klíma.

És nincs hitelem.


A nagy házat is most újítottam fel 2 szoba kivetellel, mert az egyikbe csak szobabicikli és fekpad van, a másik meg ebédlő, amit sose használunk a nagy konyha miatt.Kapott 2 fűtő klímát is, új gázkazánt, új radiatorokkal.

Rendeltem még 7 köbméter fát is.

Hitelem még MINDIG nincsen és van 20800 euró megtakarításom még mindig

nov. 22. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:

iPhone esetében másként kell számolni a RAM-ot. Sokkal kevesebb RAM-al is beéri mint egy fos droid.

Én jobban aggódnék amiatt hogy hogyan fognak átverni annál a boltnál.... Ha ekkora műmájer vagy hogy villával hányod a pénzt otthon, akkor inkább normális helyről vedd a telefont.

Aki ennyire gazdag, az ne szarrágóskodjon már egy telefonon. Ráadásul inkább akkor már a pro-t vedd te bánat! Különben nem hisszük el hogy te vagy az élet császára!

nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nézd, azt nem neked celoztam, hanem annak, aki egyetlen krrva szóba képes belekötni és faxnak elhordani a másikat.

És tudod krva jól esett egy magamfajta unintelligens majomnak, akit egyetlen szó miatt néz le a másik odaszúrni azt, hogy egy ilyen 🐒 mint én többre viszem az életben 26 évesen, mint más egy egész élet alatt.


Ez az oldal nem arról szól ki féltékeny a másikra, ahogy a kérdés megírásakor sem ilyen szándék nem volt, mert két egyszerű telefon lett összehasonlítva. Aki ezt nem érti meg menjen sírni valahová ha szar az élete, de tudok neki munkát adni😀


Kérdéshez visszakanyarodva:

XRE oldalról már rendeltem, megkaptam a terméket ugyan úgy gyári garival, mintha megvenném a media marktban 399-ért. Ezért feleslegesnek tartom a felárat, főleg hogy sok helyet olyanok szidnak, akik életükben nem is próbálták ki

Promaxot vagy prot azért nem néztem, mert nem egy biztonságos hely a munkahelyem a telefonnak.

Még ők azon kategóriába esnek, ami kockázatot bemerek vállalni, ha tönkre megy munka közben


Úgyhogy nem, nem nézek se 15promaxot sem prot😀

Egy telefont keresek, ami telefon lesz 2 év múlva is.

nov. 22. 21:30
 8/9 A kérdező kommentje:

Azt nem értem miért kell másként számolni a RAM-ot,az alma miatt az alkalmazások ugyan annyit elfoglalnak a RAM -ból alma alatt is mint Android alatt.

Pont van egy jó macbookos teszt erről, ahol összehasonlították a 8gb verziót a 16al és némelyik program alatt 4x-es volt a különbség.

nov. 22. 21:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Ennyiért inkább rendes Android-os telefont nézz ne egy ilyen kínai hulladékot. Google Pixelt vagy Samsungot.


A sima iphone 15 pedig már egy 1 éves hardverrel rendelkező telefon.

nov. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!