Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 256 GB belső tárhely elég egy...

256 GB belső tárhely elég egy okostelefonba?

Figyelt kérdés

nov. 22. 22:48
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/8 anonim válasza:
14%
Ház nézzd básgya. Ahoz hogy el küldesssz három dick picket meg rája irol mariskára teljesen tőkéletesen elég anyi. mást ucse csinász nem értem mire vágol fel
nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bőven.
nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem van vagy 2000 képem, videók. Szoktam telefonon videót szerkezteni tehát sok tárhelyet tölt foglal el. kb le van töltve 20-25 alkalmazás még a felét sem használtam el a 128gb-nak. Szerintem 128gb tökéletesen elég bárkinek. A 256gb meg valószinű hogy sosem fogy el. De ha kell akkor is ottvan a google drive ahova ingyen fel lehet tölteni egy rakat dolgok.
nov. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én saját 128gb telefonom felét már elhasználtam.
nov. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem néha kevés volt a 256GB, jó lett volna az 512.

ENnek ellenére másodjára is 256-ost vettem, mert annyiszot azért nem volt szükség a nagyobb tárhelyre.

De ugye én sokat 3d szkennelek, sokat videózom, fotózom, stb, úgyhogy gyorsan fogy a tárhely.

De átlagos használat esetén általában elég a 256.

nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
még sok is
nov. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28 ezer képpel és 810 hosszabb-rövidebb videóval, plusz egy halomnyi játékkal sikerült betelítenem 82+50, azaz 132GB tárhelyet. Ebből kifolyólag azt tudom mondani, hogy az emberek 99+%-ának bőven élet 256GB.
nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5000 kép és 400 videó van a telefonomon, de a 128gb-et nem sikerült megtölteni 3 év alatt. Én nem fizetnék +ba több tárhely miatt. Ha meg is telik, megy a felhőbe vagy felét letörlöm, mert úgysem kell...
nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!