Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 15 plushoz milyen...

Iphone 15 plushoz milyen töltő a megfelelő?

Figyelt kérdés

A több mint 3 éves telefonomhoz van egy huawei gyorstöltő, ez jó lehet az iPhonehoz? Az iPhone új töltő mindkét fele C-s, a huawei töltőnek viszont csak az egyik fele.

Azt olvastam, hogy az új iPhonehoz nem adnak jó kábelt ezért bátorkodom kérdezni, hogy mi lenne a legjobb megoldás az aksi érdekében.



nov. 24. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az iPhone 15-höz USB-C - USB-C kábelt adnak.

Tehát olyan töltő kell hozzá amin USB-C-s lyuk van.

Gyakorlatilag bármelyik töltő jó hozzá.

De a gyári Apple töltő ára sem várja földhöz az embert:

[link]


De használhatod a meglévő USB-A - USB-C kábelt is a meglévő töltővel.


Az iPhonehoz nem adnak rossz kábelt. Kiváló minőségű kábel az.

Az adatátviteli sebességét kritizálták néhányan. De azt az emberek 97%-a sosem fogja észrevenni...

nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bármelyik C-tipusú kábelt beledughatod, a töltési és adatátviteli sebesség változhat a minőségtől függően. Ha a kábel másik vége, például egy A-tipusú USB, akkor ennek megfelelően, egy olyan adaptert kell használnod amin, A-tipusú USB kimenet van. Viszont az adaptereknél nagyon fontos, hogy milyen feszültségen, mennyi energiát ad le.
nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1

Igen az adatátviteli sebességre gondoltam, amit én sem használok.

Viszont akkor megnyugtató, hogy a töltéshez ehhez semmi köze jóformán.

nov. 24. 21:16
 4/12 A kérdező kommentje:
Mint kiderult a regi android tolto nem tolti az iphoneom, csak a sajat usb kabel jo hozza. :/
nov. 27. 20:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyen töltő kell, iPhone 15-höz! 20 wattos USB-C hálózati adapter. - 9990 Ft - [link] - Töltő kábel pedig ilyen kell az iPhone 15-höz! - 60 wattos USB-C töltőkábel (1 m) - 9990 Ft - [link] - Ezek eredeti Apple termékek amiket be linkeltem! Azok biztos hogy tölteni fogják az iPhone 15-öt!
nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tök vicces, hogy az én telefonom 38 ezer forint volt, kaptam hozzá adaptert, és kábelt is, és meg vagyok vele elégedve. :)
nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os válaszírónak. Az Apple az iphone 12-től kezdte ezt a töltő adapter nélkül szállítjuk / adják / árulják dolgot. Utána ment a Magyar Telekom is, a saját márkás T-Phone-val. Mert a Telekom se ad a saját márkás T-Phone telefonhoz töltő adaptert! Úgy hogy egy elkezdi, és a többi meg megy utána. SAJNOS.
nov. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6-os a demagógia professzora...

Nem az a lényeg, hogy mennyibe került a telefon. Hanem hogy tényleg teljesen felesleges a töltő mellé.

Én a 4. iPhoneomat használom ugyanazzal a töltővel.

Megvan még a 2009-ben kapott töltő is és a 2011-ben vásárolt tablethez kapott töltő is, azzal töltök gyakorlatilag mindent. Fogkefét, borotvát, lámpát, stb.

Asszony mindig ugyanazt a fajta epilátort veszi amikor tönkremegy. (a fos műanyag fogaskerekek elkopnak) A töltőjéből van 8 db zsugorfóliába becsomagolva egy dobozban, mert még mindig azt használja amit az elsőhöz adtak.

Tényleg totál felesleges és nettó környezetszennyezés minden készülékhez adaptert (mert ezek azok, nem töltők) adni.

Vesz az ember egy normális adaptert és kb 10-15 évre le van tudva a dolog. Ennyike. Nem kell butítani a népet, nem kell feleslegesen kavarni a szart kedves agymenő!

nov. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as! 2021-ben vettem az első iPhoneomat. És igen kellemetlen volt az hogy a Huawei telefonom adapeterre USB A csatlakozó. Míg a ipHone csatlakozó kábele lightning - USB C kábel. Szóval hogy tudjam az iPhonomat tölteni kelletett vennem plusba egy külön töltő fejet! Mert az iphone más! Ugyanis a Huawei-hez USB-A és USB-C végekkel adják a töltő kábelt amig az iPhoneokhoz USB-C lightning csatlakozó. Ugyan ez az adapterrel is. A Huawei adaptere USB-A csatlakozójú, míg az iphone adaptere USB-C csatlakozójú. Szóval kelletett venni egy másikat. Olyat ami az iPhonekhoz jó.
nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"kelletett"

Az :DDDDD

Igen, ez az USB-C-s átállás most kicsit bekavar. De néhány év alatt kifutnak a régebbi USB-A-s és akkor majd nem kelletetettetett majd venni új töltőt. Amúgy az újabb samsung, meg a többi andoidos telefonhoz is már USB-C kábeltetettt kellletetett adjanak a gyártók az új EU-s szabályozások miatt.

Vihar a biliben!

Magyarul tanuljatok inkább!

"kelletett"... szégyen.

nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!