Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 15 plushoz milyen...

Iphone 15 plushoz milyen töltő a megfelelő?

Figyelt kérdés

A több mint 3 éves telefonomhoz van egy huawei gyorstöltő, ez jó lehet az iPhonehoz? Az iPhone új töltő mindkét fele C-s, a huawei töltőnek viszont csak az egyik fele.

Azt olvastam, hogy az új iPhonehoz nem adnak jó kábelt ezért bátorkodom kérdezni, hogy mi lenne a legjobb megoldás az aksi érdekében.



2023. nov. 24. 19:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

8-as

Nem értem miért vesz valaki többször rossz terméket? Ha tanulna a feleséged a hibából, és jobbat venne, akkor nem lenne annyi fölös töltője, és nem szennyezné a környezetét.

Azért a telefonoknál más a helyzet, ugyanis a technológia fejlődik. Nekem is van több töltőm, de miért is töltenék egy régebbi 1A-s töltővel egy mostani 2A-s telefont? Ráadásul most már jönnek a 3A-s készülékek.

Én egyébként a régi telefonjaimat, torrent seedernek használom, ezért non-stop töltőn tartom őket, egyidőben többet, ami miatt kell a sok töltő. Szóval egyáltalán mem felesleges, legalábbis annak aki elég kreatív.

A környezetszennyezésről meg annyit, hogy kétszer fordul a futár a kérdezőhöz, hiszen külön vette a töltőt. Amenyit spórolsz a töltőn annyival többet szennyezel a szállíttatással, nem beszélve a csomagolásokról, mert a töltőt nem a telefon dobozába csomagolják, hanem egy másik dobozba, stb.. Akkor kit is butítanak?

A megoldás abban rejlik, hogy a vásárló, szabadon megválaszthassa, hogy kér-e adaptert vagy sem. Persze ehez részletezni kellene az eszköz kompatibilitását. Ha a kérdező, tudta volna, hogy nem kompatibilis az eszköz a töltőjével, akkor 1 fuvarral rendelte volna az eszközt és a mellékelt töltőt. De ha valakinek már van kompatibilis töltője és nincs szüksége többre, akkor töltő melléklete nélkül vásárolhatja meg a készüléket. Vagy akár fülhallgató nélkül, mert én például a gyári fülhallgatókat nem használtam szinte soha, akkor az milyen környezetszennyező, hogy 7 darab bontatlan fülhallgatóm van.😊

2023. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"A megoldás abban rejlik, hogy a vásárló, szabadon megválaszthassa"

Megválaszthatja melyiket veszi meg.

Probléma megoldva.

Pont.

2023. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!