Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A70-et milyen...

Samsung galaxy A70-et milyen telefonra érdemes cserélni?

Figyelt kérdés
Most lesz 4 éves az A70-em és elgondolkodtam a cserén. Elsősorban samsung vagy iphone érdekelne, csak a jelenleg kapható modellek közül egyik sem győzött meg teljesen. Jelenlegi telefonomnak nincsen semmi problémája, szóval lehet érdemes lenne még tovább kivárni,hogy jövőre miket dobnak piacra?
nov. 25. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Jövőre pedig ugyan úgy érdemes várni jövőre. Hátha újabbat dobnak ki.


Ha szeretnél valamit nem érdemes várni.


iPhone/Android, mennyit szánnál rá?

nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Ajánlom figyelmedbe a régebbi Samsung csúcsmodelleket. S20/S21 széria, manapság már viszonylag olcsón megveheted, és sokkal jobb a felhasználói élmény minden szempontból, mint egy mostani középkategóriás készüléken.
nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

3# félig egyetértek veled. Exynos 2100 már egy egész jó processzor.

De egy ios hosszútávú támogatása jóval nagyobb, mint az Androidos készüléké, s a maradványértéke is jóval magasabb, mint az Androidos teleofnoké. Ami egész jól jön, amikor emberünk lecseréli újra.

nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
#3 Hiába a szoftveres támogatás, ha az aksi 2 éven belül megdöglik, és fizethet szép nagy összeget a cseréért a felhasználó. Illetve nem tudom mióta van így, de a samsung is több évig támogatja az adott szoftvereket. Talán még a régi note10-emre is ki fogják adni az android 14-et.
nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

4# ebben igazad van, de az akksiban tévedsz.

Megnéztem az támogatást, valóban adnak ki rá. Én sem tudtam hogy még mindig, de ez hatalmas pozitívum.

Bár az, hogy megéri -e frissíteni nem tudom.


Azért kicsit túlzás ez a mértékű akkumulátor csökkenés, de valóban létezik. Minden teleofn lítiumos akkumulátorral működik, úgyhogy ez a probléma mindegyiknél jellemző, nem csak iPhone probléma.

A telefon töltési ciklusokból számolja ki az elérhető akkumulátor kapacitást, ami némelyik esetben korántsem feltétlenül pontos.


Én ezt az akssis megállapítást ezért átugranám, mert mindegyiket érinti.

nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is A70 volt, míg sikeresen be nem tört a kijelzője. Azóta még nem volt másik telefonom, Galaxy A52s volt az álmom, ami hasonló telefon, de mégis jelentős előrelépés lett volna, viszont már nem kapható. A Galaxy A73 is már kissé régi, és annyira nem győzött meg, pedig nem lenne rossz az se! Mindenképp Snapdragon-processzoros telefont veszek/ajánlok, az A70/A52s árkategóriájában pedig szerintem most a Honor 70 a legtutibb, de persze kérdés, hogy mennyi pénzed van rá?
nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Szeretnék most kipróbálni igazából egy "felsőbb" kategóriás telefont.

Samsung S23 vagy S22 szimpatikus. S22-nek egész jó az ára is, csak nem tudom,hogy érdemes-e még ezt a telefont megvenni.

nov. 27. 07:12
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 vagyok. Az ára miatt részletfizetéssel, de én is belegondoltam egy felsőbb kategóriájú telefon vásárlásába, és amikkel most nagyon szemezek:

Samsung Galaxy S23+ vagy Xiaomi 13

(Sokan egyből hozzákeverik hogy T vagy T Pro, de nem, csak simán 13, ami azoknál sokkal szuperebb telefon!)


[link]


De most már alaptárhelyesből például a Galaxy Z Fold4 ára is bement 400 ezer alá, és a Galaxy S23 Ultra ára is 500 ezer alá!

Az S22-es szériát viszont nem ajánlom, sok gond van vele, főleg az alapból rosszul optimalizált Exynos 2100-as szériájú processzor miatt, de más egyebek is voltak, Mobilaréna is megírta, hogy az S23-as széria már minden szempontból javított verzió!


[link]

nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm szépen! Akkor az S22-t nem erőltetem . Bízom benne azért, hogy karácsony után lemegy kicsit az S23 ára.
nov. 27. 20:42
 10/10 anonim ***** válasza:

+1 a S22 ellen, nagyon gyenge üzemidő.


A xiaomi 13 IP68 védelemmel 😃

Talán az első igazi felsőligás xiaomi.

1 inches kamera chip, ami sokaknak semmit nem mond, de ez hatalmas előrelépés minőségben.

Ebben az árakategoriaban talán jobb nincs is. A legközelebbi vetélytársa a 15 iPhone, de az àrcédula szürke importos esetén is 69+ezres.

nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!