Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes telefontokot venni a...

Érdemes telefontokot venni a Galaxy S23-hoz?

Figyelt kérdés

Most váltanék S23-ra, és eddig mindig vettem tokot.

Általában az ilyen ilyen fekete, csak hátulvédő tokokat szeretem:


[link]


[link]


Stílusos szerintem ahogy a hátoldala ilyen fekete és persze oldalról is védi a tok, ha pl leesik vagy ilyesmi.

Szerintetek érdemes hasonló tokot venni?



nov. 25. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne érdemes? Néhányan nem használnak tokot - a régi filléres telefonjaimra én se raktam - de mégiscsak jobb ha van rajta.
nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, hanem muszáj. Ahogyan jó minőségű üvegfóliát is. Gondolom jóval drágább ezeknél egy kijelző/háltapcsere, ha esetleg leejted véletlenül. Én sem ok nélkül költöttem ~30k-t arra, hogy az S23 ultrámon normális üvegfólia(whitestone) és megfelelő tok (nillkin) legyen. A telefon értékéhez képest ez elenyésző összeg.
nov. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy csak hátulvédős tokot szabad venni. Különben hogy törhetne a kijelző, ami a mobiltelefonos élet szerves velejárója?
nov. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én meg ilyen kihajthatos egész telefont védö tokba tartom a telefonom mert az elözöt e nėlkül használtam azt egyszer rosszul eset a köre és tönkrement.
nov. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mivel androidos, vagyis eleve nem sokáig támogatott szoftveresen, és valszeg fél éven belül kihajítod úgy is, miután szétfagy és szétlaggol, én nem vennék tokot. Persze arra meg jó ha van mégis, hogyha megfagy, és dühből földhöz vágnád, valami megvédje. Erre valami ütésálló strapatok csak kéne.
dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó,jó nagy f@szságokat beszélsz.

Most cseréltem az 5 éves középkategóriás samsungom,mert már szét volt kopva,mostanában kezdett lassulni. 5 év után. Egy felsőkategóriás Samsung ugyanannyi ideig telefon mint egy Iphone. Semmiképp sem fél év. Elég elvakult lehetsz. Semmi bajom az iphoneval,de már nem 2009 van,hogy csak az Apple gyárt használható okostelókat,el kell fogadnotok,hogy egy felső kategóriás samu simán pariba van az iphoneokkal.

dec. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!