Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért készlet hiányosak az...

Miért készlet hiányosak az iPhone 15-ök?

Figyelt kérdés
A Vodafonenál és a Telekomnál is, már a megjelenés napján 2023 szeptember 22.-én, és azóta is folyamatosan nézegetem. De mindig készlet hiányosak az iPhone 15 pro és az iPhone 15 Pro Max! Most éppen a 15 Pro egyáltalán nem kapható a Telekomnál. A 15 Pro Maxból is csak az 512-es kapható a Telekomnál. De a 256-os 15 Pro Max nem kapható a Telekomnál. A Vodafonnál is, éppen a 15 Pro Max, semmilyen kiszerelésben nem kapható. Semmilyen színben és semmilyen memória méretben. A 15 Pro sem kapható a vodafonenál. Miért van az hogy 2 hónapja készlet hiányosak? Magyarán nem kaphatóak? Akkor most meg jelent az iPhone 15 Pro és iPhone 15 Pro Max, vagy nem? És miért hírdetik a Telekomnál, és a Vodafonnál, ha eleve készlet hiányosak? Egyáltalán lesz-e valaha készlet az iPhone 15 Pro és az iPhone 15 Pro Max-ból?

nov. 27. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

A készelthiányos még nem azt jelenti, hogy nem lesz, csak újdonság, és nem tudnak annyit beszerezni mint ahány vevő van rá, de előrendelést felvesznek rá- Ugyanaz a szitu mint az Xbox és a PS5 esetén, hogy sokat kell rá várni, mert nem tudnak anynit gyártani mint amekkora igény van rá. Ráadásul egyszer HAndrás mondta egy youtube videójában mikor még az Istyle-ban dolgozott, hogy mint hivatalos partner, még ők se kapják meg a full leadott rendelést, mert hiába rendelnek csak 10-et, ha az Apple csak 5-öt küld, mert más bolt előnyt élvez.

Ez a bolt pl kap a 15-ösökből, a szolgáltatók meg nem

[link]

nov. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-es! Az adott [link] linken sincs például iPhone 15 Pro Max 256GB – kék titán úgy hogy az általad be linkelt link is bukta! Mert ott is készlet hiányos! Úgy hogy megy az X a válaszodra. Mert az istyle-nál sincs mindegyik készülékből. Szóval az alap kérdésem még mindig kérdés maradt! Sőt még inkább kérdés maradt. Mert egy újabb online Webshop az istyle ahol például nem kapaható iPhone 15 Pro Max 256GB – kék titán mert készlet hiányos!
nov. 27. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
#2 Tipikus hisztis kérdező vagy, akinek semmi se jó. 😅 Egy szóval sem írtad a kérdésben, hogy neked bizonyos szín kell, én viszont leírtam, hogy még a hivatalos partnerek se kapnak meg minden rendelést, minden típust és színt. Nem fogom összehasonlítgatni helyetted a szolgáltatók és a bolt választékát. De kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb boldogságod az életben, hogy itt lepontozhass valakit 😅 , több úgyse leszel attól, hogy 2 éves részletre kihozol egy iPhone-t, valami drága csomaggal.
nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!