Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan aki iPhoneról...

Van itt olyan aki iPhoneról visszaváltott mégis inkább Androidra?

Figyelt kérdés

Ha igen,mi volt az oka?

(Előre kérem hogy ne csináljunk belőle iphone-android vitát,nem azért kérdezem)


nov. 27. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Biztosan van.

A felső kategóriában igazából csak a rendszer különbözö. Ios/android.

A teljesítmények azonosak.

nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Én igen. Először furcsa volt, de hamar megszoktam és nem bántam meg.
nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De miért 2-es? Okok érdekelnek
nov. 27. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, kérdező, nem az a célom, de ez a kérdés eleve már megint olyan, mint ha az iOS egyértelműen jobb lenne, és képtelenség vagy meglepő lenne, ha valaki visszavált Androidra! Pedig nem egyértelműen jobb, egyik se, hanem szubjektív, kinek melyik rendszer jön be jobban!


2 Androidos telefon után, amíg nem veszek újat, addig anyám régebbi iPhone-ját használom kölcsönbe, és igaz hogy ez régi rendszer, ami lehet rosszabb, de engem alapból akkor sem győzött meg, Androidon mindent sokkal egyszerűbben tudok csinálni, nem ütközöm korlátokba, pikk-pakk minden tökéletesen megy rajta! Szövegkijelölés mindig, screenshot, kamerabeállítás, és kinagyításról a kép sem ugrik vissza random alapállapotba! Na és a védelmet is ki lehet kapcsolni, így ha egyedül vagyok itthon, akkor elég csak bekapcsolni a kijelzőt, és máris egyből a menüben vagyok, vagy épp az adott weboldalon!

nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem haragszom. Akkor kifejtem a kérdésem motivációját

Mindkét rendszert használtam jól ismerem

Három iphone utan (2x volt 5s majd egy első generációs se) valtottam vissza androidra mégpedig én azért mert hiába tetszett a rendszer sok mindenben én pl nem tudtam megbarátkozni a file átviteli modokkal. Állandóan adatokat kuldozgetek nekem az Android volt jobb választás

Ennyi

Én tényleg nem állok bele az iPhone Android vitaba szimplán kíváncsi vagyok más is járt e hasonlóan es mi miatt

nov. 27. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!