Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iphone 8 mar gaz?

Egy iphone 8 mar gaz?

Figyelt kérdés
nov. 29. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
ahan
nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szirty ***** válasza:
90%
Ez a kérdés gáz!
nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát, haver ha neked ez számít, és te magad, vagy valaki egy Iphone 8-as készülék miatt gáz, akkor az vagy te Iphone 14 pro max-al is! Mit szeretnétek kompenzálni?
nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem gáz, bár megvenni nem érdemes már. Én jövőre tervezem lecserélni a hetes iphoneomat.
nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nem gáz szerintem semmilyen telefon, lehessen vele telefonálni, üzenetet váltani, normálisan fotózni ha úgy van, meg lehessen rajta zenét hallgatni aztán kész.
nov. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nyomógombos van, és lese tojják.

miért érdekelne minket, kinek milyen van?

nov. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Lálátom visszatért a "kedvenc" trollunk, aki nem tud mit kezdeni magával. Eddig hova tűntél?
nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Mi gáz? Mi azon a gáz? Kifejtenéd? Nem gáz az csak régi, nyilván ne várj tőle hatalmas teljesítményt meg felhasználói élményt de alap célra még megteszi. Anno jó telefon volt. Alapvetően nem tartom jó vételnek már de ha alacsony a kölcségkeret akkor elmegy. Ismerősöm 40 ezerért vett egy karcmenteset. Az reális ár. Nem tudom mennyi a kereted, de szerintem érdemes minimum egy Galaxy A54-et venni. Én azt mondom hogy hasonlítsd össze a specifikációit más telefonokkal meg nézz videókat mert csak te tudod a saját igényeidet, így csa te tudod hogy neked "gáz" e a telefon. Remélem segítettem a vásárlásban.
nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem gaz, hanem telefon. Gazt kint a kertben találsz.
nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
egyáltalán nem gáz! ha működik és neked megfelel használd nyugodtan. semmi ciki nincs benne :)
jan. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!