Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Manapság egy iPhone 13 pro...

Manapság egy iPhone 13 pro használtan átlagban mennyire van szétverve?

Figyelt kérdés

Váltanék iOS-re és a 120 hz is kell. Nyilván erre az iPhone 13 pro a legjobb árú mobil, csak ugye ez már jó esetben is másfél éves telefon, ha valaki még tavaly szeptemberében vette, amikor kijött a 14 pro, ami után kivonták a forgalomból.


Szóval gyári állapotában mennyire van már szétverve egy ilyen telefon? A face ID és az alaplap vagy az akksi nincs már szétmenve? Akksi felpuposodva meg ilyenek. Oké, hogy van 90%-os meg efeletti akksi kapacitás is, de maga az akksi fizikai állapota ettől még lehet sz.r egy ennyi idős telefonnál nem? Meg face ID alaplap tönkremegy? Vagy ezek még évekig telefonok?



nov. 30. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

"Váltanék iOS-re"

Ne tedd....

nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg hogy mit veszel. Az állapot használatfüggő, nincsenek általános igazságok. Legnagyobbrészt attól függ, hogyan és mennyit volt használva.

Egy 13 Pro alapvetően egy fiatal generáció, ha nem volt széttörve és utángyártott vacak alkatrészekből helyreállítva, akkor alapvetően normál használatot feltételezve nem kellene hogy különösebb baja legyen. Ha egy olyan darabot fogsz ki, amit 24/7-ben nyüstöltek, akkor elképzelhető hogy esetleg az akku lassan már cserés, de saját példámból, az én 11 Pro-m köszöni szépen, még mindig hibátlanul működik az eredeti akkuval, pedig két évvel idősebb a 13-nál.

nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 miért ne?
nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most a 13 pro maxomat árulom. Szeptember 28-án volt 2 éves. Karcok és kopások vannak rajta ennyi idő után. De amúgy semmi baja nincsen. Ez a kategória nem az újonnan 100-120 ezres műanyag telefon kategória. Ez nem recseg, nem nyiszog, egyben van ennyi idősen is. Az az iPhone amelyiknél a kijelző és a keret között láthatóan van valami probléma, mert nem jó a hézag, vagy ki van nyílva azt kerüld el, azzal valami történt. Dobálták, hülye ember szerelte, vagy megpóposodott az akksi.

A FaceID és az alaplap gyakorlatilag mozgó alkatrészeket nem tartalmaz. Pontosan ugyanúgy tud tönkremenni mint egy androidos telefon alaplapja. Ha nem kap ütést, nem ázik be, nem lesz zárlatos, akkor elég kicsi az esélye hogy tönkremenjen.

Az akkumulátorok pedig ugyanolyan technológiával készülnek mint az androidos telefonokba, powerbankokba, tabletekbe, laptopokba, stb. Vagyis ezekben is ugyanúgy meghibásodhat, felfújódhat, stb. Ezzel nem lehet mit kezdeni, mert nincs másik akkutechnológia. Ez van.

nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Vagyis ezekben is ugyanúgy meghibásodhat, felfújódhat, stb."


Ezt értem bro, csak azt áruld el nekem, hogy én mint mezei felhasználó, ezt honnan fogom tudni, hogy felpuposodott? Széttöri a hátlapot vagy a kijelzőt? Esetleg éjszaka arra kelek, hogy a házam ég vagy hogy fogok értesülni erről?

dec. 1. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!