Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 16/L Ma a sulimban elhagyta...

16/L Ma a sulimban elhagytam a telefonom, volt rajta 98%-és hangerő is. Hogy találjam meg?

Figyelt kérdés

HUAWEI Y6 2019

A biológia szertárban történt ott volt utoljára nálam, ahol csak mi és a Tanárnő volt. Megkérdezzem-e holnap Őket?

Mit csináljak?

Köszike♥️



nov. 30. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem az màr valakinek a zsebèben lapul. De bazèrt kérdezd meg.
nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk menj oda és nézd meg. Szólj a tanárnak, esetleg hívd fel a telefonod. Tényleg ennyire bonyolult ez, hogy meg kelljen kérdezni? Nem csodálom, hogy problémák vannak az oktatási rendszerrel...
nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, de gondolom van az iskoládban porta vagy valami hely, ahol leadják a talált tárgyakat.
dec. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
portán megkérdezheted volna. mit kerest nålad telefonod a biologia szertárban?
dec. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

[link]


Ezzel próbáld meg, egyik barátomnak sikerült vele megtalálnia. Én is kipróbáltam (nem vesztettem el semmit csak kiváncsi voltam rá xd), nekem a fülhallgatómat is mutatta.

dec. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na meglett?
dec. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meglett. A tanáriban leadták
dec. 2. 14:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy meglett. :)
dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!