Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bt hangszoró és a telefon...

Bt hangszoró és a telefon hangerejét hogyan lehet szinkronizalni?

Figyelt kérdés
Ugye az a problémam hogy jelen esetben van egy jbl partybox 200-as hangfalam, és ha rá csatlakozok a telefonnal és elkezdem növelni a hangerőt akkor a hangfalnak a hangja nem megy feljebb csak ha oda megyek és manuálisan adok neki hangot. Régebben ilyen nem volt mert ahogy adtam a telefonnak a hangot úgy növekedett a hangfal hangereje is. Valakinek valami ötlet? Vagy minden telefonnál más beallítás lenne erre? Válaszokat elöre is köszönöm.

2023. aug. 12. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyomkodd tovább a hangerő gpmbot.
2023. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, a telefonon maxon van a hangerő, a hangfalon pedig le van véve. Tedd maxra a hangfalon, és maradjon is úgy, és a telefonon vedd lejjebb.
2023. aug. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 az a baj ha a hangfalon maxra rakom hangerőt vagy úgy marad vagy nem. Megfigyeltem már hogy mindegyik számnál mintha más volna a hangerő így magától lejjebb megy a hangerő mindig..
2023. aug. 13. 08:54
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 nyomkodhatom estig nem fog szinkronizálodni..
2023. aug. 13. 08:55
 5/6 anonim ***** válasza:

"mindegyik számnál mintha más volna a hangerő így magától lejjebb megy a hangerő mindig.."

Az amiatt van, ha hangos és sok a basszus, akkor visszavesz a hangerőből, hogy ne torzítson.

Nekem is ilyen egy TRonsmart hangszóró és Galaxy telefon.

Ha csak nyomkodom, a telefon nem állítja a hangszórót.

De ha nyomvatartom, akkor várni kell egy kicsit, a telefonon elkezd a hangerő kijelzés változni, aztán visszaugrik oda ahol volt, és utána már a hangszórón is változtatja az értéket.

2023. aug. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Telefon és bluetooth verzió függő a dolog. iPhone-on már régóta és már az újabb samsungokon is működik az amit szeretnél.

Ha régebben működött ugyanezzel a telefonnal, akkor el van állítva valami. Fejlesztői beállítások > abszolút hangerő például.

A hangszórót is le tudod resetelni + és lejátszás gombokkal ha jól tudom, hátha ez is segít.

Sok sikert :D

2023. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!