Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A yettel nél hogy működik a...

A yettel nél hogy működik a feltöltőkártyás tarifa?

Figyelt kérdés
Próbáltam értelmezni valami olyasmit olvastam, hogy ha megveszem a 3300 ft os 5 gigabájtos csomagot akkor 30 napig érvényes csak. És függetlenül attól hogy elhasználtam az adatkeretet vagy sem, 30 nap után törölődik és megint lehet fizetni a 3300 ft ot? Jól értelmeztem?

dec. 1. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan így van. A Telekomnál ráadásul a 30 nap elteltével ha van elég egyenleged automatikusan megújítja, ha nincs akkor felfüggeszti és amint lesz akkor újítja meg, amivel be lehet szopni rendesen. Nem tudom a Yettelnél van-e ilyen, de ha az egyiknél van gyanítom hogy a másiknál is. De ez amúgy az előfizetéses csomagokkal is így van, van egy fordulónap és addig amit nem használtál fel elvész.
dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy mondod. Miért, hogyan legyen?
dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugy ahogy a telekomnál ha megveszem az 5 gigabájtos csomagot akkor addig megvan amíg el nem használom.
dec. 1. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Ilyen, Maraton csomagja tudomásom szerint csak a Telekomnak van.

Ráadásul a Telekomnál lehet venni külön egyszeri vagy megújuló netet is. Maraton net egyszeri (nem újul meg, hanem újra kérni kell) és addig használható, amíg el nem fogy.

Ha két nap, akkor két nap, de ha két hónap, akkor addig is.

dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A yettelnél nálam minden hónap 11.-én van a havi csomag díjának levonása.

feltöltőkártyás vagyok.

ez 500mb netet tartalmaz azt hiszem 960ft-ért.

a telekomnál korlátlan netem van.

dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!