Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Repedt képernyőjű vagy repedt...

Repedt képernyőjű vagy repedt hátlapú telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés
Pl egy csúcstelefont aminek be van repedve a képernyője emiatt féláron adják el érdemes megvenni, ha nem zavar a repedés?
dec. 3. 10:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Pl s20 plusz 40 ezerért aminek be van repedve a képernyője, de nem befolyásolja a használatát
dec. 3. 10:39
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Maga a kijelző, hátlap csere ugyanannyiba kerül, mintha vásárolnál egy hibátlan készüléket, de vannak esetek ahol a kijelző cseréje drágább, mint maga a telefon.

dec. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ezért nem vennék, valamint nem lehet tudni hogy a repedés alatt milyen állapotban van az elektronika, meddig működik még, vagy eljön az idő amikor "a következő bekapcsoláskor" vagy csak egy pillanat alatt romlik el, rajta az összes adattal is akár. (tudom, menteni jó, de nem sokan ennyire tudatosak)
dec. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A képernyö csere kb annyiban kerül, mint egy új készülék
dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És max 80 ezerig milyen androidos telefont ajánlotok? Új vagy használt, mindegy milyet. Játszani a clash of lords 2-vel játszom, egy samsung galaxy a6 plus is viszi de már lassú a telefon és nehézkésebben viszi.
dec. 3. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek használtan.


Samsung A53, A34, S21FE

Xiaomi redmi note 12 pro

Xiaomi mi11i 5G

Honor 90 lite


Hardveraprón nézz szét, elég sok jó telefont árulnak ennyi pénzért.


Újban én nem gondolkoznék ekkora büdzsével.


Repwdt kijelzős telefon pedig lutri. Bármikor elszálhat a panel.

dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!