Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meghackelték az iPhone-om?

Meghackelték az iPhone-om?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa dolgok történtek. Egyszer csak bejött egy értesítő, hogy engedélyezek-e valami hozzáférést, nem tudtam elolvasni, mert hamar el is tűnt. Utána telefonáltam anyukámmal és anyukám hangja mellett beszélt egy férfi hang is, tisztán hallottam. Azonban anyukám egyedül volt otthon, csodálkozott is, hogy miről beszélek.

Lehetséges, hogy feltörték a telefonom, vagy bejutottak a telefonomba?

Teljesen kétségbe vagyok esve, alig aludtam éjszaka emiatt.



dec. 9. 09:09
 1/7 anonim válasza:
Mit mondott a férfi?
dec. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Melik appban jött fel au értesítést?

Amúgy nem, nem hackelték meg. Ha igen, akkor arról nem tudnál.

Mennyire vagy fontos valaki? Mit tudsz? Meg tudnád buktatni orbánt? Ha nem, akkor ne aggódj, nincs miért feltörjék a telefonod.

dec. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1


Valami olyasmit, hogy “oké, rendben”.


#2


Nem appból jött. A kijelzőn jelent meg, előtte le volt zárva a telefonom.

dec. 9. 09:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy anyukád tv-t nézett, vagy rádiót hallgatott, vagy valami ilyesmi?
dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem naptárvejegyzés volt?
dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
Gyárilag állítsd vissza a telód, biztos ami biztos, mostanság sok a k*cs*g hacker.
dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tölts le valami vírus kereső appo, ha gyorsan merül a telefonod az is utalhat erre vagy ha melegedik

De az is lehet hogy csak valami hiba volt hívás közben és össze rakot valakivel vagx ilyesmi.

Állítólag at iPhone legbiztonságosabb szóval kicsit engem ez nyugtatna

De én is ajánlom a gyári vissza állítást, jelszavak megváltoztatását

dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!