Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ár/érték arányban van jobb...

Ár/érték arányban van jobb telefon az S22-nél?

Figyelt kérdés

200 ezer forint értékben, újonnan vásárolt telefonra gondoltam.


Kamera és kijelző igazából a fő szempont.


dec. 9. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

200?

:DDDD

dec. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

200

:DDDD

dec. 9. 10:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy új megjelenésű telefonra vagyok kíváncsi a 2024es palettából. Felőlem lehet 2021 vagy 2022es is ha tudtok mondani olyat.
dec. 9. 10:51
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem s22 van de egy rakat sz.r en nem ajanlom neked. Oke szep kepeket csinal meg 8k kepes stb de nem hasznalod ki. Akksija gyenge gyorsan merul. Nekem csalodas volt az A80 utan pedig az se mai telefon.
dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
200-ért nem kapsz olyant ami jobb az s22-nél.
dec. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Én a samsung a54-et ajánlom. Idei megjelenés, és valami eszméletlen jó ahoz képest, hogy középkategóriásnak van feltüntetve. A nagyobb igényű játékokat is gond nélkül elviszi, kamerája okés, bár tesóm iphonejához képest kicsit fakók a színek. Aksija jó cucc, bírja a gyűrődést, nekem napi egyszer feltölteni elég szokott lenni, pedig én sokat használom.
dec. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Google Pixel
dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!