Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani vezeték nélküli fülhallgatót Kb. 10000 forint értékben?

Figyelt kérdés
Ez egy ilyen megközelítőleges összeg. Lehet jó füles 7-8000 forintért, de akár 13-14000-ért. Sajnos a SENNHEISER CX 300S fülesem a napokban beszart. Kontaktos lett a balfüle. Egy évig bírta. Viszont azért szeretnék vezetéknélkülit, mert telefont is váltanék, és azon már nincs hely a fülesnek, a C betűs USB-t meg a laptopom nem kezeli, ugyanis jó lenne használni néha napján gépen is a fülest. Milyen a SENNHEISER CX 300S-hez hasonló, vagy akár jobb fülest vehetek?
dec. 9. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán mehet az USB-C is.

A laptopodhoz pedig párszáz Ft-ért vehetsz egy USB-A>>C átalakítót.

dec. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
...de ha mindenképpen vezeték nélküli kell, nekem egy Huawei Freebuds SE 2 párosom van, 17-ért vettem újonnan.
dec. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!