Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 100.ezer ft alatt keresnék a...

Loki69 kérdése:

100.ezer ft alatt keresnék a lányaimnak megbizható Xiaomi telefont vállalható kamera képességekkel,kijelzővel.Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

dec. 10. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
A Redmi Note 12 nagyon jó, én azt használom és nagyon szeretem, most olyan 70 ezer körül van szerintem.
dec. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Én is ezt ajánlom. Több ismerősöm is elégedetten használja.
dec. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Ha vagy annyira biztos a dolgodban, nézd meg a használtakat a Hardveraprón. Ott már 60-ért szokott lenni makulátlan Poco F2 Pro, ami megenné reggelire az összes új Redmit, ha lenne még szoftveres támogatása.


Ha nem vagy annyira biztos a dolgodban, akkor viszont maradj inkább az újnál, rusnyán mellé lehet fogni ha nem tudod mit kell nézni a használt dolgokon.

dec. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Jó telefon a sima Note 12 is, de ennyiért már a Pro verzió is kapható normálisabb webshopokból (például Cool Mobile), az pedig hardveresen is sokkal jobb, meg kamerában is! Legalábbis a sima 4G-s verzió, mert abban Snapdragon-processzor van, ami a legjobb technológia, az 5G-s verzióban viszont MediaTek, ami az egyik legrosszabb, az 5G pedig amúgyis csak az internetsebesség, amit most még amúgysem lehet mindenhol kihasználni!

Vagy ha mégis kell az 5G, éppen a 100 ezres kerethatáron (Smartshop-ban) van a Xiaomi 12 Lite, ami szerintem mindent összeségében a legjobb telefon ennyiért, bár az üzemideje talán kicsivel kevesebb lehet!

dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
miért a xiaomi? 100000ft alatt van normålis motorola ės samsung is .
dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Az olcsó Samsungok nagyon gagyik, a Xiaomik kb. minden szempontból jobbak.
dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
100ezer alatt értelmes telefon nincs.
dec. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
#7, de bizony még van bőven! Az már szubjektív, hogy kinek mi a mérce!
dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 sorold akkor ;)
dec. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

#4 és #8 vagyok. Már felsoroltam párat, olvasd! De mondom: attól hogy Neked felsőbb kategória az alap, még ne írj ilyen hülyeséget!

Főleg a multimédia miatt én is felsőbb kategóriában nézelődöm, de ezek csak a saját igényeim, attól még nem mondom, hogy a gyengébb telefonok feltétlenül rosszak lennének!

dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!