Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van értelme ilyen kamera...

Van értelme ilyen kamera védőt venni?

Figyelt kérdés
[link]

nov. 27. 23:42
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kérdés. Ha sokat hordod a telefont olyan zsebben, amelyben más (kemény) dolgok is hánykolódnak, akkor érdemes lehet, karcolások ellen védeni a kamerát valamilyen módon. Ha dedikált zsebe van a telónak, és semmi nem karcolhatja meg, akkor nem feltétlen kell, bár használat közbeni behatások ellen érdekes lehet. Ezek a kis üvegcsék azért jók, mert nem kell levenni fotózáshoz, de azért a marketing ellenére valamennyire befolyásolják a képet. Az lehet, hogy szemmel nem észrevehető, akkor végül is mindegy.

Használatfüggő, leginkább ezt tudnám mondani.

nov. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Nekem ilyen van rajta, ennek több értelmét látom:

[link]

nov. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem, de legalább jól elrontja a képeket.
nov. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én felrakattam rá tegnap, lekopogom eddig nem befolyásolta a kép minőségét.

Ha esetleg le akarom szedetni, akkor a ragasztás nem károsítja a kamerát?

nov. 28. 08:28
 5/16 anonim ***** válasza:
Milyen ragasztó?
nov. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Amivel felragasztják, vagy nem ragasztó tartja?
nov. 28. 09:19
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Majd teszteld többféle fényviszonyban is. Rá fogsz jönni hogy nem a legjobb.

Ezt olvasd el és tudni fogod miért vignettál, miért homályos, stb.

[link]

nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
iPhone-ra volt hasonlóm, 4 nap után szedtem is le, mert szellemképesek lettek tőle a fotók, mintha homályos üvegen át néznéd, és a tokok sem illettek a telefonra miatta rendesen. Nem ajánlom.
nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Már mind1, fent van.
nov. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

"Van értelme ilyen kamera védőt venni?"

Attól függ, hogy nálad az "értelem" mi célt szolgál. A lelki békédre pozitív, a képminőségre negatív hatással van. Eldöntheted hogy melyik mennyire fontos neked. Azért linkeltem be az eltoló ablakos tokot, mert az mindkét feladatra megoldást nyújt, bár mások ezt leszavazták, mert szerintük nem jó.

Esetleg aki lepontozta, egy-két mondatban leírhatná, hogy miért esne neki rosszul, hoa a kérdező ilyen tokot tenne a mobiljára.

dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!