Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Z Fold-ot miért nem...

Samsung Z Fold-ot miért nem érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nekem az tetszik benne hogy tabletként is használható, de majdnem minden ismerősöm ellenzi hogy megvegyem.


De miért? Drága a szervizelés ha meghibásodik?


Pedig egy Fold 3 használtan 150ezer ami annyira nem is vészes ha használtan veszek.



dec. 11. 18:10
 1/4 Gérard G. válasza:

Snapdragon 888 scored an average of 735,439 by Antutu benchmark, középkategóriás telefon teljesítménye, thorthling, emelt órajelű 865.

"Snapdragon 888 processor is a nightmare because of. overheating issue"

Vagyis melegszik, mint állat.


kihajtható képernyő, középen egy csíkkal.


Menőnek menő a kihajtható képernyő, de összecsukva kellemetlen a hosszú, de keskeny telefon, kihajtva pedig kényelmetlenül nagy normál használatra.

dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem arra, hogy magaddal hordd, felesleges a tablet méret, a hétköznapokban úgysem tepsivel a kezedben szaladgálsz, ha meg otthon vagy, tabletezel kényelmesen rendes tableten, vagy ha munkahelyre mész viszed magaddal a tableted táskában, ha kell. Ezért felesleges kettő az egyben készülék, ami se nem normális telefon, se nem normális tablet. Telefonnak összehajtva túl vastag és túl keskeny, viszonylag közepes hardverrel csúcskategória árral, kihajtva tabletnek pedig kicsi, és a közepén a hajtás azért valamennyire érezhető.
dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem praktikus és jó, persze elég magas az ára. Egyébként a 4. generáció alá ne menj mert a harmadik generáció zsanérjával eleinte még voltak problémák.
dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be az összecsukott kijelzője a Samunak. Számomra túl keskeny, kényelmetlen a mindennapi használatra. Nem mindig akarn kihajtva használni.

Vettem egy Mate X3-at.

Nem találtam benne hibát.

dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!