Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A40 mennyi...

Samsung Galaxy A40 mennyi ideig lesz még használható?

Figyelt kérdés

Ilyen telefonom van, szerintetek mikorra érik meg a cserére?

Ha ilyen telefonotok van/lenne ti mikor cserélnétek le?



dec. 12. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg működik és nem törik össze, addig használható.
dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amíg el nem romlik.

Amúgy már hardveresen eljárt felette az idő, de ha neked elég az a teljesítmény amit nyújt akkor használd addig amíg tönkre nem megy.

dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%

"Amíg működik és nem törik össze, addig használható."


Ha nálad a használat azt jelenti, hogy egyben van a telefon, akkor oké.


Én kicsit durvábbat mondok. Addig használható, vagyis úgy mondom, hogy addig érdemes használni, amíg kap biztonsági frissítést. Ugye egy korábbi android verzióval és biztonsági frissítés nélkül nem szívesen csippantom oda a mobilom google pay-el a terminálhoz a boltban, nemtom ki hogy van vele, de facebookba se szívesen lépek be jelszóval, személyes adatokkal úgy, hogy gyakorlatilag nincs védve a telefonom, mert már semmi frissítést nem kap. Ha nektek nem probléma, használjátok csak évekig.

dec. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ameddig meg elmegy,és ameddig nem zavar a sebessége. Én most cseréltem le a 4,5 éves galaxy a50 telómat (a40-el egy időben jött ki,kicsit nagyobb,de egykutya nagyjából) már nagyon kopott volt szegény,meg ha több appot futtattam egyszerre már lassú is. De még működik,teljesen használható.
dec. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemtom a 3as válasszal mi volt a baj, de értelmes tech videosok is elmondják, hogy egy telefont addig érdemes használni, amig frissítéseket kap, mert addig biztonságos. Elhiszem, hogy a csóróknak nehéz megemészteni, hogy a 40 ezer forintos sz.rjaikat évente cserélgetni kellene, sőt, már a megvétel pillanatában is elavult, de ez van.
dec. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!