Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ezek közül melyike...

Vinya00 kérdése:

Szerintetek ezek közül melyiket érné meg beszerezni/megvenni? Samsung Galaxy Folder 2 Samsung W2019 Xiaomi F22 Pro

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert akarok venni egy újat az "Android Hongmi 1S" helyett és ezeket néztem ki, hogy akarom csak nem tudok dönteni melyik legyen.


A válaszokat előre is megköszönném.



dec. 14. 23:21
 1/7 anonim válasza:

Csakis Samsung :) évek óta a márkát vettük a férjemmel és minden szuper

Ismerősnek volt Xiaomi de ő nem volt elégedett. Szóval passz.... én Samsung párti vagyok :)

dec. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De van itt két samsung is. Melyiket éri meg jobban akkor?
dec. 14. 23:32
 3/7 anonim válasza:
Nézd meg miket tudnak ár érték arányban belső giga stb :) sajnos egyiket sem ismerem mert Galaxym van most.
dec. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Ez is valamilyen válasz így ezt is köszönöm. Igaz nem pont olyan amire számítottam de így is köszönöm.
dec. 14. 23:36
 5/7 anonim válasza:
Hát nincsmit. Sajnos ennyiben tudtam csak. De mint maga a Márka teljesen elégedettek vagyunk a férjemmel velük jó 5 éve :) és a váltás is nagyobb belső tárhely miatt volt :) a nagyobbik fiam azóta is nyúzza a régebbi telefonom :)
dec. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

samsung z fold2 ez egy prémium kategorås telefon ha van rá pėnzed ėn azt veném meg

másik samsung w 2019 egy már 4 ėves modell.


xiaomit soha többet.

dec. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint kicsit tartok ezektől a kinyitható telefonoktól, a kijelző és a zsanér nagyon könnyen tud sérülni rajtuk. De ha vigyáz rá a gazdája, vagy van pénz javíttatni, miért is ne, amíg megy tényleg prémium telefon.
dec. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!