Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone tulajdonosok, ti...

IPhone tulajdonosok, ti használtok telefontokot és kijelzővédőt?

Figyelt kérdés
Tokot mindig minden telefonomon használtam, most tetettem kijelzővédő üveget az iPhone-omra, de világbajnok módon gyűjti az ujjlenyomatot és a mázgát, ami kicsit zavaró. Ti használtok védőüveget / fóliát?

dec. 17. 07:53
A kérdező szavazást indított:
Tokot és kijelzővédőt is
Csak tokot
Csak kijelzővédőt
Egyiket sem
27 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Fóliát sosem. Nem tudom megszokni. Próbáltam, de nem megy. Olyan érzés mintha zokniban kellene lábat mosnom.
dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Mindkettőt használok.

A fóliával kapcsolatos problémára megoldást nyújtott az ujjlenyomat-taszító fólia, így nem látszik meg rajta az ujjlenyomat.

dec. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Igen, használok mindkettőt.

Tokot nem használnék mert annyira szép maga a telefon, de mégis csak drága cucc volt így szeretném megóvni.

dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Normális minőségű kijelzővédő üvegek nem gyűjtik jobban az ujjlenyomatot, mint a kijelző maga
dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen mindegy, hogy milyen telefonja van az illetőnek, akinek van esze, az használ valamilyen védőfelszerelést hozzá. Azok a személyek, akik nem használnak semmit, úgy mondván számukra felesleges, nekik szokott hamarabb eltörni, vagy karcolódni a telefonjuk.
dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!