Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Winsim előfizetéses simkartya...

Winsim előfizetéses simkartya esetén mikor lesz mobilnetem?

Figyelt kérdés
Ma lett aktivalva a a kártya működik de nincs mobilnetem, nem is mutatja a mobilnet ikont...mi lehet a baj?

#Winsim
dec. 18. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Indítsd újra a telefont.

Ha nem jó, akkor hívd fel az ügyfélszolgálatot, mert valamit nem sikerült nekik beállítani.

dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az APN be van állítva?
dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Manapság már, ha egy értelmes szolgáltató SIM kártyájáról van szó, a telefon automatikusan képes felismerni az APN konfigurációkat. A WinSIM pedig egy túl komoly társaság ahhoz, hogy ilyen játék SIM kártyákkal dobálózzanak, mint nálunk a Digi, hogy amikor beraktad egyes telefonokba, b.sztak normálisan működni, és az APPN beállításokban kellett turkálni. Szóval ott valami más gond lesz.


Ha tudsz Németül, akkor érdeklődd meg a probléma megoldását az ügyfélszolgálattól, vagy próbálkozz chaten Angolul, hátha segítenek. De sokszor megoldja a problémát egy újraindítás, vagy egy repülő üzemmód be-kikapcsolás.

dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem segített az újra indítás.. mit kell beállítani?
dec. 18. 20:41
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezt küldték:


Hallo, Ihre mobile Datenverbindung wird nun konfiguriert, die korrekten Einstellungen folgen in Kürze. Einige Geräte benötigen hierfür eine PIN: 1234. Nach Abschluss der Konfiguration können Sie mobil surfen. Senden Sie bei Bedarf eine SMS mit dem Text "APN" an 1911 für eine erneute Konfiguration.

dec. 18. 20:46
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha az apn az, hova és mit kell írnom? Próbálkoztam vele de nem sikerült.
dec. 18. 22:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy kapnod kellett egy konfigurációs SMS-t a szolgáltatótól, amelyben ott vannak a beállítások, amelyeket el kell fogadnod.
dec. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondtam én hogy az APN a gond. Amúgy nekem a Digi is működött azonnal, APN, VoLTE és VoWiFi is, bár 2021-ben kötöttem, addigra már megoldották. De készülékfüggő is, egy modem szoftverébe például bele volt égetve az (akkori) Telenor APN és hiába tettem bele T-Mobile kártyát, nem működött amíg át nem állítottam.
dec. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Este sikerült megcsinalnom internet segítségével. :)
dec. 19. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!