Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj a vezeték...

Mi lehet a baj a vezeték nélküli fülhallgató töltésével?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap vettem egy vezeték nélküli fülhallgatót (Xiaomi Redmi Buds 4 Active)

A kérdésem az lenne, hogy rá dugtam a kis tobozt töltőre, majd 1-2 ora mulva nem hogy töltött volna rajta, de 60%-ról, lement 30%-ra. Kesobb ujra pribalkoztam, fel ora alatt meg csokkent toltessel 10-et, pedig a töltő led is elaludt kozben. Mi lehet a baj, vagy hogyan kell tolteni, esetleg a fulhallgatokat ki kell szedni belole toltesnel? Tapasztalatokat kérnék, előre is köszönöm!



dec. 21. 01:11
 1/2 Morzsi007 ***** válasza:
A tokot lehet külön tölteni is, de célszerű, hogy visszateszed a füleseket, így azok is töltődnek. Ha nem jól rakod vissza őket. Nem kéne ilyen gyorsan merülnie, főleg, ha töltőn van. Cserélj kábelt, esetleg töltőt, ha fenn áll a hiba, akkor küldd vissza.
dec. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igazabol regnap este mimden félét kipribaltam, mas toltokabellel, mas adapterren, kiveve tolteni csak a rokot, bennt hagyva a fuleseket és vegül ugy hagytam azert ejszakara es reggelre 100 volt, csak erdekes, hogy odaig meg nem hogy toltotte, hanem egy ora mulva is kb lefele szívta az akksit
dec. 21. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!