Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Packeta Zbox hogyan működik?

Packeta Zbox hogyan működik?

Figyelt kérdés

Amikor vásároltam egyáltalán nem mondta, hogy ehhez okostelefon kell, sehol nem hívta fel rá a figyelmemet, ráadásul bluetooth-al és GPS-el. Sehol nem írta. Így most van egy csomagom, de nem tudom kivenni.


Nade kölcsönkérek valakitől egy okostelefont. Viszont így sem tudom hogyan fogja azonosítani a csomagomat. Elmentem a Packeta oldalára, ahol megnéztem hogyan működik a csomagkivétel, és nem világos. Azt írja automatikusan párosítja a telefont, de az nem az enyém. Sehol nem írja, hogy a csomagszámot például meg kéne adni, hogy azonosítsaa a csomagot. Ezt az applikációban majd be kell írni? Nem értem, ha így van, akkor le kéne írják, hiszen odamehet az ember pl. a csomagszám nélkül is. Ha a honlapon leírják lépésről lépésre, akkor a legfontosabb lépést miért hagyják ki? Vagy nem kell csomagszám? Akkor viszont elképzelni sem tudom hogyan működik.



dec. 21. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem elkérte a telószámom, amit a csomag vásárlásánál adtam meg. Szóval az alapján fog téged és az app szerint beazonosítani sztm 🤔 Mert hogy az applikáció telepítésénél is a saját telefonszámod kell megadni ha jól emlékszem 🤔
dec. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kér valami jelszót, ahhoz hogy más tlefonján regisztráljam a csomagot, de semmiféle jelsuóról nem tudok! Hol van a jelszó, milyen jelszó?

Az applikációban kéri az ún. átvételi jelszót

dec. 21. 08:48
 3/5 anonim válasza:

fog a kölcsönkért telefont és a sajátodat is. a kölcsönkértben az aplikációba ird be a saját számod és a saját telefonodra fog jönni SMS-ben egy visszaigazolási kód. azt a kódot pötyögd be a kölcsön telefonban az appba és azzal menj a Z-box közelébe. a kölcsön telefonban fel kell bukkannia a csomagodnak, igy felveheted.


biztosan működik, mert anyukám csomagjait is igy vesszük ki.

dec. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nem gondolhatod komolyan ezt a hülyeséget. Ugyanúgy működik, mint az eMagnál is:

[link]

Gyorsan és kényelmesen

Csupán az SMS-ben és e-mailben is megkapott jelszót kell megadnia az átvevőhelyen az átvételhez.

dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Később láttam, hogy keveredik az oldalon és átvert engem is, mert nem mindegy, hogy átvevőhely vagy box:

---------------------

Kézbesítés Z-BOX-ba

A Z-BOX önkiszolgáló csomagautomata éjjel-nappal üzemel a hét minden napján. Csomagját érintésmentesen veheti át – akár az éjszaka közepén is, ha úgy tetszik. A Z-BOX a Packeta mobilalkalmazással nyitható ki.

-------------------------

dec. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!