Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vinted szállítás hogyan működik?

Vinted szállítás hogyan működik?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy új vinted árus vagyok és szeretnék pár dolgot kérdezni. Először is hogy ugye ki lehet választani a beállításokban hogy hogyan tudok szállítani, én nem tudok foxpostal így maradt a packeta. Nos megnéztem hogyha mástól szeretnék venni egy terméket és átvevőhelyre szeretném kapni, akkor nem kell fizetni. Viszont én megnéztem a packetát és azt hiszem 1290ft feladni egy csomagot átvevőhelyre. Ez hogy van? Én legszívesebben postán feladnám levélként az eladó kartyáim. Ez lehetséges? Ha igen hogyan? Csak mert a vevőim kérik az email címem, és ilyenkor ha megerősítem, el kell mennem a packeta csomagpontra feladni a csomagot? De nekem ez pénzbe kerül és ők ezért nem fizetnek? Elnézést tuti hülyének néztek de szeretnék valami pontos magyarázatot a kérdéseimre.

2023. aug. 24. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha e-mail címet kérnek tőled, az adathalászat és nem szabad megadni. A Vinted is felhívja rá a figyelmet. Direkt új tagokra vadásznak ezek a kamu profilok, mivel a tőled való vásárláshoz nem kell megadni semmit, minden a Vinted rendszerén keresztül működik.


Ha valakinél 0Ft szállítási díjat ír, az azért lehet, mert az az első eladása a tagnak és az első eladást ingyen szállítják a vevőnek.


Ha valóban vásárolnak tőled, akkor kapsz egy kódot és azzal el kell menni egy csomagpontra, ahol az ott dolgozónak be kell diktálni a kódot, ő rányomtatja a címkét és kész.

2023. aug. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!