Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lassú az iPhone 14-em?

Miért lassú az iPhone 14-em?

Figyelt kérdés

Az ios 17 óta, mikor az apple musicot vagy a spotifyt használom egy idő után a telefonom (iPhone 14) el kezd akadozni és laggolni mikor lehúzom a főképernyőt és mikor alkalmazást váltok.

Megpróbáltam újra telepiteni az apple musciot, de a probléma nem oldódott meg, a telefont is újra raktam akkor se, az ios 17.2.1-es frissítés se segített ezen a problémán.


Az lenne a kérdésem, hogy ezt a problémat hogy lehet megoldani, hogy a telefonom ne laggoljon, akadozon?

A válaszokat előre is köszönöm!



dec. 24. 02:01
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
En a helyedben vissza raknám rá a 16.6 ot. Én nem frissítettem az iPhone-t, 16.6-al a legstabilabb nekem.
dec. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

1# vagyok

Fater 12-esén legújabb van szintén.

Teljesítmény és akku rosszabb, mint 16.6-al.

dec. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem van 14 iPhone + xiaomi 12 munkás telefon


A különbség ég és föld kedves magas százalékos illető.

Az egyetlen aki a kérdésnél szidja megint a telefont az te vagy. A legolcsóbb használható iPhone 250e Ft.

A legjiobb tdp-jű processzorok az Apple procijai. Nincs melegedés.


Nem szar az android, de a felső kategóriás telfonoknal egyenlitodik ki

dec. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Mert az iphone14 már elavult. Vegyél 15-öt. Mindig új kell vaze.
dec. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Látom, nem szeretitek az iróniát, törölve lett a kommentem.

Az összes androidos kérdésnél legalább öten odaírják, hogy "iphone-t kell venni, az nem lassul be", aztán tessék, itt egy alig 1 éves belassult iphone. :D


"Nem szar az android, de a felső kategóriás telfonoknal egyenlitodik ki"

Tekintve, hogy az Apple csak felső kategóriában indul, nehéz is lenne máshol kiegyenlítődni...

dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ugyan nem 14-em van hanem 13 pro max most februárban lesz 2 éves, legújabb szoftver van rajta. Egy időben nekem is lassú volt, próbáld meg újra tenni a telefont. Esetleg nincs tele a tárhelyed? Használj icloud tárhelyet.
dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 13 van lassan 1 éves és sose tapasztaltam ilyet
dec. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!