Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üvegfólia ronthatja a kijelző...

Üvegfólia ronthatja a kijelző minőségét és az érintésérzékenységet?

Figyelt kérdés

Adott egy nemrég vásárolt S23 amire a vodánál rakattam megvétekor üvegfóliát a hagyományosat,4000ft volt. Képernyő közelről nézve kissé "pixelesnek" hat,ez fólia nélküli hasonló típusnál nyilván nincs így,illetve ha gyorsabban gépelek néha kihagy egy betűt,ezt a régi olcsóbb samsungomnál nem tapasztaltam,azon viszont nem volt fólia,így biztos hogy az miatt van.

Kérdés: van különbség az üvegfóliák közt,és egy drágább orvosolná ezt a problémát,vagy mindegyik ilyen?

Szilikon fólia nekem nem tetszett,olyan gagyinak tűnt,vagy az jobb esetleg?



dec. 24. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom, tapintásra tuti ront egy picit, első használatkor tapadósabb mint maga a kijelző. Én Aliról/Wishről szoktam venni az üvegfóliákat. Nem szoktam észrevenni ilyesmiket mint hogy torzítana vagy erősebben kelljen nyomni. Igazából szinte alig érek hozzá már reagál is.


Most Redmi 10C-m van, előtte Motorola G10 volt előtte meg valamilyen alkatel. Egyiknél sem vettem észre ilyesmit. Mindre külföldről hozattam az üvegfóliákat néhány száz forint per darabos áron.

dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak a kijelzőbe épített ujjlenyomat-érzékelő működésében tapasztaltam romlást.
dec. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!